Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 желтоқсандағы N 581е Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 69-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны:
"Астана қаласында 3500 орындық әмбебап киноконцерт залының құрылысы" деген сөздерден кейін ", оның ішінде тауар жеткізілмеген, толық жеткізілмеген немесе тиісті сапада жеткізілмеген жағдайда Тапсырыс берушіге төленген аванс сомасын сөзсіз қайтаруды қамтамасыз ететін сақтандыру полисін мердігер ұйымның беруі шартымен материалдар мен жабдықтарға тапсырыс беру үшін оның құнының елу пайызынан аспайтын мөлшерде аванс аудару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2008 года № 581е
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующее дополнение:
в приложении 69 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "строительству универсального киноконцертного зала на 3500 мест в городе Астане" дополнить словами ", в том числе перечисление аванса для заказа материалов и оборудования в размере не более пятидесяти процентов от его стоимости, при условии предоставления подрядной организацией страхового полиса, обеспечивающего безусловный возврат Заказчику выплаченной суммы аванса в случае непоставки товара, некомплектной поставки или поставки ненадлежащего качества".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов