Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 632 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 696 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 12.03.2018 № 118 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бурабай" арнайы экономикалық аймағының қызметін қамтамасыз ету шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 632 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің аумақтық департаменті - "Бурабай" арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі "Бурабай" арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Индустрия және сауда" деген сөздер "Туризм және спорт" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 632
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 696. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2018 года № 118
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2018 № 118.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 632 "О мерах по обеспечению деятельности специальной экономической зоны "Бурабай" следующие изменения:
в пункте 1 слова "Территориальный департамент Комитета промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан - Администрация специальной экономической зоны "Бурабай" заменить словами "Администрация специальной экономической зоны "Бурабай" Министерства туризма и спорта Республики Казахстан";
в пункте 3 слова "индустрии и торговли" заменить словами "туризма и спорта".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов