Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы N 1592 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы N 1130 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2015 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы N 1592 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 49, 475-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Алкоголь өнімін бөлшек сату бағасы (теңге/литр)" деген бағандағы "357" деген сандар "500" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2008 года № 1130. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.03.2015 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 "Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию" (САПП Республики Казахстан, 1999 год, № 49, ст. 475) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в графе "Цена розничной реализации алкогольной продукции (тенге/литр)" цифры "357" заменить цифрами "500".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов