Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1240 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1240 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Тәжікстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 176 қаулысында :
3-тармақтағы "500 (бес жүз) тонна дизель отынын және 500 (бес жүз тонна) жағатын мазутты" деген сөздер "481,109 (төрт жүз сексен бір бүтін бір жүз тоғыз) тонна дизель отынын және 479,434 (төрт жүз жетпіс тоғыз бүтін төрт жүз отыз төрт) тонна жағатын мазутты" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта :
1) тармақшадағы "66495500 (алпыс алты миллион төрт жүз тоқсан бес мың бес жүз)" деген сөздер "65772500 (алпыс бес миллион жеті жүз жетпіс екі мың бес жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "78291700 (жетпіс сегіз миллион екі жүз тоқсан бір мың жеті жүз)" деген сөздер "60533679,02 (алпыс миллион бес жүз отыз үш мың алты жүз жетпіс тоғыз теңге екі тиын)" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "4202358,3 (төрт миллион екі жүз екі мың үш жүз елу сегіз теңге отыз тиын) деген сөздер "977210 (тоғыз жүз жетпіс жеті мың екі жүз он)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын броньнан шығару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 ақпандағы N 196 қаулысында :
4-тармақтың 1) тармақшасындағы "500268500 (бес жүз миллион екі жүз алпыс сегіз мың бес жүз)" деген сөздер "410319409 (төрт жүз он миллион үш жүз он тоғыз мың төрт жүз тоғыз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Қытай Халық Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 мамырдағы N 495 қаулысында :
4-тармақтың 1) тармақшасындағы "433213840 (төрт жүз отыз үш миллион екі жүз он үш мың сегіз жүз қырық)" деген сөздер "426459474 (төрт жүз жиырма алты миллион төрт жүз елу тоғыз мың төрт жүз жетпіс төрт)" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Құпия.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1240
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2008 года № 1240
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года № 176 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Таджикистан":
в пункте 3 слова "500 (пятьсот) тонн дизельного топлива и 500 (пятьсот) тонн топочного мазута" заменить словами "481,109 (четыреста восемьдесят одна целая сто девять сотых) тонн дизельного топлива и 479,434 (четыреста семьдесят девять целых четыреста тридцать четыре сотых) тонн топочного мазута";
в пункте 5 :
в подпункте 1) слова "66495500 (шестьдесят шесть миллионов четыреста девяносто пять тысяч пятьсот)" заменить словами "65772500 (шестьдесят пять миллионов семьсот семьдесят две тысячи пятьсот)";
в подпункте 3) слова "78291700 (семьдесят восемь миллионов двести девяносто одна тысяча семьсот)" заменить словами "60533679,02 (шестьдесят миллионов пятьсот тридцать три тысячи шестьсот семьдесят девять тенге два тиына)";
в подпункте 4) слова "4202358,3 (четыре миллиона двести две тысячи триста пятьдесят восемь тенге тридцать тиын)" заменить словами "977210 (девятьсот семьдесят семь тысяч двести десять)".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2008 года № 196 "О разбронировании материальных ценностей государственного материального резерва":
в подпункте 1) пункта 4 слова "500268500 (пятьсот миллионов двести шестьдесят восемь тысяч пятьсот" заменить словами "410319409 (четыреста десять миллионов триста девятнадцать тысяч четыреста девять)".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2008 года № 495 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Китайской Народной Республике":
в подпункте 1) пункта 4 слова "433213840 (четыреста тридцать три миллионов двести тринадцать тысяч восемьсот сорок)" заменить словами "426459474 (четыреста двадцать шесть миллионов четыреста пятьдесят девять тысяч четыреста семьдесят четыре)".
4. Секретно.