Биологиялық әртүрлілік туралы конвенцияға Биологиялық қауіпсіздік жөніндегі Картахен хаттамасынан туындайтын міндеттемелерді Қазақстан Республикасының орындауын қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 1282 Қаулысы
"Биологиялық әртүрлілік туралы конвенцияға Биологиялық қауіпсіздік жөніндегі Картахен хаттамасын ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 17 маусымдағы Заңымен Қазақстан Республикасы ратификациялаған Биологиялық әртүрлілік туралы конвенцияға Картахен хаттамасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ұлттық үйлестіру орталығы;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі құзыретті ұлттық органы болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.01.25 № 22 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы, Білім және ғылым министрліктері осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов

О мерах по обеспечению выполнения Республикой Казахстан обязательств, вытекающих из Картахенского протокола по биобезопасности к Конвенции о биологическом разнообразии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1282
В соответствии с Картахенским протоколом к Конвенции о биологическом разнообразии, ратифицированным Республикой Казахстан Законом Республики Казахстан от 17 июня 2008 года "О ратификации Картахенского протокола по биобезопасности к Конвенции о биологическом разнообразии" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Назначить:
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан национальным координационным центром;
Министерство образования и науки Республики Казахстан компетентным национальным органом.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 25.01.2010 № 22.
2. Министерствам сельского хозяйства, образования и науки Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов