Жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1325 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" 2006 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысаны бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 352 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 13, 157-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы алып тасталсын.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркеу үшін алым ставкаларын, жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 45-46, 538-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 792 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 335-құжат).
4. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                к. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1325 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қазақстан Республикасының
Елтаңбасы Жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы
К У Ә Л І К
Ескерту. Куәліктің нысаны жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 26.04.2013 № 402 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
______________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
Салық төлеушінің атауы ________________________________________
Тегі __________________________________________________________
Аты ___________________________________________________________
Әкесінің аты __________________________________________________
ЖСН/(БСН) _____________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат ________________________________
Орналасқан жері _______________________________________________
Тіркелген күні ________________________________________________
Құрылған күні _________________________________________________
№ _______ Сериясы _____

Об утверждении формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1325. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
В соответствии с пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемую форму свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 352 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 157) следующее изменение:
пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением, исключить.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года № 1586 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей, формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 45-46, ст. 538);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 792 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года № 1586" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 30, ст. 335).
4. Настоящее пocтaновление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1325
Налоговый комитет Министерства финансов
Республики Казахстан Герб Республики Казахстан С В И Д Е Т Е Л Ь С Т В О
о государственной регистрации
индивидуального предпринимателя
Сноска. Форма свидетельства в редакции постановления Правительства РК от 26.04.2013 № 402 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
_________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
Наименование налогоплательщика ______________________________
Фамилия ________________________
Имя ____________________________
Отчество ________________________
ИИН/БИН _______________________
Документ, удостоверяющий личность ___________________________
Место нахождение ____________________________________________
Дата регистрации ____________________________________________
Дата формирования ___________________________________________
Серия _____ № _______