Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы N 1577 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 675 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 992 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 № 992 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы N 1577 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 43, 510-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдіқалықова            - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы         халықты әлеуметтік қорғау министрі,
төрағаның орынбасары
Сарбасов                - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Ақмәди Әділұлы            әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек және
әлеуметтік әріптестік департаментінің
директоры, хатшы;
мына:
"Құл-Мұхаммед           - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы           ақпарат министрі, төрағаның орынбасары"
деген жолдағы ", төрағаның орынбасары" деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Кәрібжанова Роза Сәмидоллақызы, Сапарбаев Бердібек Машбекұлы шығарылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломымен марапаттауға байланысты мәселелерді қарау жөніндегі ережеде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Мәдени және гуманитарлық салалардағы үлесі неғұрлым басым болып табылатын ізденушілерге артықшылық беріледі.";
6, 8-тармақтарда "Мәдениет және ақпарат" деген сөздер "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 675. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 992
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 № 992.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577 «О Почетном дипломе Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 43, ст. 510) следующие изменения и дополнение:
1) в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по присуждению Почетного диплома Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах:
Абдыкаликову                - Министра труда и социальной защиты
Гульшару Наушаевну            населения Республики Казахстан,
заместителем председателя
Сарбасова                   - директора Департамента труда и
Акмади Адиловича              социального партнерства Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарем;
в строке:
«Кул-Мухаммед               - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан,
заместитель председателя»
слова «, заместитель председателя» исключить;
вывести из указанного состава Карибжанову Розу Самидоллиновну, Сапарбаева Бердибека Машбековича;
2) в Правилах по рассмотрению вопросов, связанных с награждением Почетным дипломом Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
«Приоритет отдается соискателям, вклад которых в культурной и гуманитарной сферах является наибольшим.»;
в пунктах 6, 8 слова «культуры и информации» заменить словами «труда и социальной защиты населения».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов