Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 867 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 731 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы N 383 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 13 ақпандағы N 737 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 867 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 36, 407-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Ұйымдастыру іс-шаралары" деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 1.6-жолда:
2-бағанның екінші және үшінші абзацтарындағы "және салуға" деген сөздер ", салуға және (немесе) жеке құрылыс салушылардан сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.7-жолда:
2-бағандағы "және салуға" деген сөздер ", салуға және (немесе) жеке құрылыс салушылардан сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "28,7", "9,6", "9,6" және "9,5" деген сандар тиісінше "42,834", "8,734", "21,6" және "12,5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.8-жолда:
2-бағандағы "дамытуға және жайластыруға" деген сөздер "дамытуға, жайластыруға және (немесе) жеке құрылыс салушылардан сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "90,0 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 30,0" деген сөздер "89,905 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 29,905" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.11-жолдың 6-бағанындағы "6 млрд. 508 млн. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 1 млрд. 123" деген сөздер "6 млрд. 18 млн. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 633" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1.12-1-жолмен толықтырылсын:
"
1.12-1
"Жергілікті атқарушы Қазақстан органдардың Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде салынған тұрғын үйлерді сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі N 711 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, ИСМ, ЭБЖМ, Әділетмині
2009 жылғы наурыз
";
"Ипотекалық кредит беру жүйесін жетілдіру" деген 2-бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 867
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 731
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года N 737 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента республики Казахстан от 20 августа 2007 года N 383" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  1 октября 2007 года N 867 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 года" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 36, ст. 407) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы, утвержденный указанным постановлением:
в разделе 1. Организационные мероприятия:
в строке, порядковый номер 1.6:
в абзаце втором и третьем графы 2 слова "и строительство" заменить словами ", строительство и (или) приобретение у частных застройщиков";
в строке, порядковый номер 1.7:
в графе 2 слова "и строительство" заменить словами ", строительство и (или) приобретение у частных застройщиков";
в графе 6 цифры "28,7", "9,6", "9,6", "9,5" заменить соответственно цифрами "42,834", "8,734", "21,6", "12,5";
в строке, порядковый номер 1.8:
в графе 2 слова "развитие и обустройство" заменить словами "развитие, обустройство и (или) приобретение у частных застройщиков";
в графе 6 слова "90,0 млрд.тенге, в том числе: 2008 год - 30,0" заменить словами "89,905 млрд.тенге, в том числе: 2008 год - 29,905";
в графе 6 строки, порядковый номер 1.11, слова "6 млрд. 508 млн. тенге, в том числе: 2008 год - 1 млрд. 123" заменить словами "6 млрд. 18 млн. тенге, в том числе: 2008 год - 633";
дополнить строкой, порядковый номер 1.12-1, следующего содержания:
"
1.12-
1
Внести изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года N 711 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами жилья, построенного в рамках Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ, МИТ,
МЭБП, МЮ
Март
2009
года
";
в разделе 2. Совершенствование системы ипотечного кредитования:

реттік нөмірі 2.4-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 жыл";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 жылы 15 млрд. теңге";
"Тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесін дамыту" деген 3-бөлімде:
реттік нөмірі 3.1-жолдың 2-бағанындағы "және резервтік" деген сөздер алып тасталсын;
"Жиыны: Тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын қамтамасыз етуге арналған бюджет қаражатының көлемі" деген жолда:
6-бағандағы "300,8", "110,3", "102,8" және "87,7" деген сандар тиісінше "299,349", "106,598", "100,123" және "92,628" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в строке, порядковый номер 2.4:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"2008 год";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"15 млрд. тенге в 2008 году";
в разделе 3. Развитие системы жилищных строительных сбережений:
в графе 2 строки, порядковый номер 3.1, слова "и резервного" исключить;
в строке "Итого: объем бюджетных средств на обеспечение Государственной программы жилищного строительства на 2008-2010 годы":
в графе 6 цифры "300,8", "110,3", "102,8" и "87,7" заменить соответственно цифрами "299,349", "106,598", "100,123" и "92,628".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов