Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 586 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1184 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өркен" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 586 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Исекешев                    - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы                Президентінің көмекшісі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бишімбаев                   - Қазақстан Республикасы
Қуандық Уәлиханұлы             Президентінің көмекшісі";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Томас Кучера                - тәуелсіз директор
Чарман Кеннес Пол            - тәуелсіз директор
Мурзабекова                  - тәуелсіз директор".
Светлана Викторовна
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1184
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586 "О составе совета директоров акционерного общества "Өркен" следующие изменение и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
Исекешев                      - Помощник Президента Республики
Асет Орентаевич                 Казахстан
изложить в следующей редакции:
"Бишимбаев                    - Помощник Президента
Куандык Валиханович             Республики Казахстан";
дополнить строками следующего содержания:
"Томас Кучера                 - независимый директор
Чарман Кеннес Пол             - независимый директор
Мурзабекова
Светлана Викторовна           - независимый директор".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов