Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының, сондай-ақ Париж келісімінің ережелерін іске асырудың кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1205 Қаулысы.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 21.09.2022 № 718 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының, сондай-ақ Париж келісімінің ережелерін іске асыруды үйлестіру жөніндегі уәкілетті орган болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 21.09.2022 № 718 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

Некоторые вопросы реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему, а также Парижского соглашения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1205.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления Правительства РК от 21.09.2022 № 718.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан уполномоченным органом по координации реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему, а также Парижского соглашения.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления Правительства РК от 21.09.2022 № 718.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов