Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы N 1707 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 N 904 қаулысымен;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
3) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329; 29.12.2016 N 904 қаулыларымен.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 қазандағы
N 1707 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 828 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 29, 385-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 828 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 ақпандағы N 89 қаулысы.
3 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 мамырдағы N 493 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 21, 259-құжат).
4. "Әкімшілік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 758 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж.,N 31,401-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 828 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қарашадағы N 1165 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 172 қаулысының 1-тармағының 3)және 4) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 9, 84-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 846 қаулысының 1-тармағының 2) және 3) тармақшалары(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 34, 363-құжат).

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1707
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904 ;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632; от 29.12.2016 № 904 ;
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2009 года № 1707
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 828 «О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования гражданского законодательства» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 29, ст. 385).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года № 89 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 828».
3. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2005 года № 493 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 259).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года № 758 «О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 31, ст. 401).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2005 года № 1165 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 828».
6. Подпункты 3) и 4) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года № 172 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 9, ст. 84).
7. Подпункты 2) и 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года № 846 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 34, ст. 363).

8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 217 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5 және 6-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 9, 105-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы N 905 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5 және 6-тармақтары(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 37, 419-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі N 323 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3 және 4-тармақтары(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 19, 172-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 587 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 30, 302-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1248 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2 және 3-тармақтары.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 728 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3 және 4-тармақтары(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 26, 228-құжат).

8. Пункты 5 и 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 217 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 105).
9. Пункты 5 и 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года № 905 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 419).
10. Пункты 3 и 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года № 323 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 172).
11. Пункты 3 и 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 587 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 302).
12. Пункты 2 и 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1248 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
13. Пункты 3 и 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 728 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 26, ст. 228).