Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 1189 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Алматы қаласында халықаралық (өңірлік) қаржы орталығын құру тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы № 1364 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 50, 649-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы халқының инвестициялық мәдениеті мен қаржылық сауаттылығын арттырудың 2007 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы № 536 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 21, 243-құжат);
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы № 536 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 қыркүйектегі № 894 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 39, 433-құжат).
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2010 года № 1189
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1364 "О Концепции создания в городе Алматы международного (регионального) финансового центра" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 649);
2) Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года № 536 "Об утверждении Программы повышения инвестиционной культуры и финансовой грамотности населения Республики Казахстан на 2007 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 21, ст. 243);
3) Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2008 года № 894 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года № 536" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 39, ст. 433).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов