Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1324 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1324 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасында жасалған құпия өнертабыстармен жұмыс істеудің уақытша тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 22 тамыздағы № 1044 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 35, 330-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қорғаныс өнеркәсібі жөніндегі комитеті туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 20 маусымдағы № 997 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 28, 249-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының патенттік жүйесін дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1243 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 49, 517-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1243 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы № 162 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 6, 79-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж, № 4, 54-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1243 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 129 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 18, 144-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1324
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казaxcтан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2010 года № 1324
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 1996 года № 1044 "Об утверждении Временного порядка обращения с секретными изобретениями, создаваемыми в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 35, ст. 330).
2. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года № 997 "О Комитете по оборонной промышленности Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 28, ст. 249).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1243 "Об утверждении Программы развития патентной системы Республики Казахстан на 2007-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 517).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года № 162 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1243" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 6, ст. 79).
5. Пункт 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 129 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1243" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 18, ст. 144).