"Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 880 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 1337 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 880 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы
№ 880 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 880 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 42, 405-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 14 октября 2009 года № 880"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2010 года № 1337
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 14 октября 2009 года № 880".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента Республики
Казахстан от 14 октября 2009 года № 880
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 14 октября 2009 года № 880 "О подписании Протокола о внесении дополнений в Соглашение об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых государств" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 42, ст. 405).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев