Мүлікті жеке меншіктен мемлекеттік меншікке ерікті және өтеусіз беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 136 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 758 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 758 Қаулысымен.
«Мүлікті жеке меншіктен мемлекеттік меншікке ерікті және өтеусіз беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1371 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:қараңыз Р110001103
1. «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының теңгерімдік құны 69298000 (алпыс тоғыз миллион екі жүз тоқсан сегіз мың) теңге «Жезқазған - Бейнеу темір жол учаскесін салу» жобасының (бұдан әрі - мүлік) техникалық-экономикалық негіздемесін кейіннен «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі» мемлекеттік мекемесінің теңгеріміне беру үшін республикалық меншікке ерікті және өтеусіз беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамымен және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен мүлікті қабылдап алу-беру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О добровольной и безвозмездной передаче имущества из частной собственности в государственную
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 136. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 758
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 758.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1371 "Об утверждении Правил добровольной и безвозмездной передачи имущества из частной собственности в государственную" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:смотрите Р11001103
1. Принять предложение акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан тeмip жолы" о добровольной и безвозмездной передаче в республиканскую собственность технико-экономического обоснования проекта "Строительство железнодорожного участка Жезказган - Бейнеу" (далее - имущество), балансовой стоимостью 69298000 (шестьдесят девять миллионов двести девяносто восемь тысяч) тенге, для последующей передачи на баланс государственного учреждения "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акционерным обществом "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" и Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов