"Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 маусымдағы № 326 өкіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 936 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 маусымдағы  № 326 өкіміне өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 маусымдағы
№ 326 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Нұр Отан» ХДП-ның 2009 жылғы 15 мамырдағы кезектен тыс XII съезінде берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 маусымдағы № 326 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің «Нұр Отан» ХДП-ның 2009 жылғы 15 мамырдағы кезектен тыс XII съезінде берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«I. Индустриялық-инновациялық даму» деген бөлімнің «1.6. Химия, фармацевтика және қорғаныс өнеркәсібін жедел дамыту» деген шағын бөлімінде:
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«22. 2011 - 2015 жылдарға   Үкімет         Үкімет       2010 жылғы
арналған Қазақстан   қаулысы                       желтоқсан
Республикасының
Қарулы Күштерін,
басқа да әскерлері
мен әскери
құралымдарын
технологиялық
жаңғырту және қару-
жарақ пен әскери
техниканы шығаруды
дамыту
бағдарламасын бекіту                                     ».
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 326"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 936
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 326".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменения в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 326
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 326 "О мерах по реализации поручений Президента Республики Казахстан, данных на внеочередном XII съезде НДП "Hуp Отан" 15 мая 2009 года" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации поручений Президента Республики Казахстан, данных на внеочередном XII съезде НДП "Hуp Отан" 15 мая 2009 года, утвержденном вышеуказанным распоряжением:
в подразделе "1.6. Ускоренное развитие химической, фармацевтической и оборонной промышленности" раздела "I. Индустриально-инновационное развитие":
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"22.  Утвердить Программу       постановление Правительство декабрь
технологической           Правительства               2010 года
модернизации
Вооруженных Сил, других
войск и воинских
формирований Республики
Казахстан и развития
производства вооружения
и военной техники на
2011-2015 годы                                               ".
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев