Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 623 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне 2011 жылғы су тасқыны кезеңінде Қызылорда облысының аумағында ықтимал төтенше жағдайлардың алдын алуға және Сырдария өзенінің арнасында қорғау іс-шараларын жүргізуге, қорғаныш бөгеттерді күшейтуге, қауіпті учаскелерде өзен арнасын түзетуге, су шаруашылығы объектілерін жөндеуге Қызылорда облысының әкімдігіне аудару үшін 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 289146812 (екі жүз сексен тоғыз миллион бір жүз қырық алты мың сегіз жүз он екі) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Қызылорда облысының әкімі 2011 жылғы 30 қыркүйекке дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануы жөнінде есеп берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 623
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на неотложные затраты, средства в сумме 289146812 (двести восемьдесят девять миллионов сто сорок шесть тысяч восемьсот двенадцать) тенге для перечисления акимату Кызылординской области, в виде целевых текущих трансфертов на предупреждение возможных чрезвычайных ситуаций паводкового периода 2011 года на территории Кызылординской области и проведение защитных мероприятий в русле реки Сырдарья, усиление защитных дамб, спрямление русла реки на опасных участках, ремонт водохозяйственных объектов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
3. Акиму Кызылординской области в срок до 30 сентября 2011 года представить в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов