Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 764 Қаулысы. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 шілдедегі
№ 764 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 41, 512-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Толымбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Берік Зиябекұлы вице-министрі,
Ахметов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Әбжалиұлы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,
Бөлтіріков - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Руслан Ескендірұлы қорғау вице-министрі,
Бейсен - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Назарбек Есеркепұлы министрлігі Медициналық және
фармацевтикалық қызметті бақылау
комитетінің төрағасы,
Раев - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Олжас Қайырбекұлы технологиялар министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық департаментінің директоры;
көрсетілген құрамнан Әсет Маратұлы Мағауов, Әсел Бекқызы Нүсіпова, Елдана Мәкінқызы Сәдуақасова, Арман Тергеуұлы Айдарханов, Болат Бәріұлы Иманбаев шығарылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 764. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 июля 2011 года № 764
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 512):
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденный указанным постановлением:
Толумбаева - вице-министра нефти и газа Республики
Берика Зиябековича Казахстан,
Ахметова - вице-министра труда и социальной защиты
Серика Абжалиевича населения Республики Казахстан,
Бультрикова - вице-министра охраны окружающей среды
Руслана Искандеровича Республики Казахстан,
Бейсена - председателя Комитета контроля медицинской
Назарбека Есеркепулы и фармацевтической деятельности
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан,
Раева - директора Департамента международного
Олжаса Каирбековича сотрудничества Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Магауова Асета Маратовича, Нусупову Асель Бековну, Садвакасову Эльдану Макиновну, Айдарханова Армана Тергеуовича, Иманбаева Болата Бариевича.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.