"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 шілдедегі № 812 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына
өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі № 1560 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 17, 199-құжат; 2006 ж., № 18, 166-құжат; 2007 ж., № 13, 145-құжат; № 41, 463-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 32, 252-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі туралы ережеде:
9-тармақтағы «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің төрайымы,» деген сөздер алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамы осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 5-құжат; 2008 ж., № 2, 22-құжат; 2009 ж., № 35, 330-құжат; 2010 ж., № 7, 94-құжат; № 24, 173-құжат; № 38, 327-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымша осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) «Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 120-құжат; № 38, 430-құжат; 2008 ж., № 24, 226-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 49-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 50, 453-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамы осы Жарлыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2011 года № 812
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в некоторые указы
Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года № 1560 «Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 17, ст. 199; 2006 г., № 18, ст. 166; 2007 г., № 13, ст. 145; № 41, ст. 463; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249; 2010 г., № 32, ст. 252):
в Положении о Совете предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 9 слова «Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций,» исключить;
состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 «О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22; 2009 г., № 35, ст. 330; 2010 г., № 7, ст. 94; № 24, ст. 173; № 38, ст. 327):
приложение к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 «О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г., № 24, ст. 226; № 42, ст. 465; 2009 г., № 10, ст. 49; № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249; 2010 г., № 50, ст. 453):
состав Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему Указу.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                         Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы «__» ______
№ __ Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
№ 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті
жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің
ҚҰРАМЫ
Назарбаев              - Қазақстан Республикасының Президенті, төраға
Нұрсұлтан Әбішұлы
Мәсімов                - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Кәрім Қажымқанұлы        төрағаның орынбасары
Кеңес мүшелері:
Сұлтанов               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы        көмекшісі
Шөкеев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы         бірінші орынбасары
Орынбаев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы        орынбасары
Исекешев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы          орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қазақстан Республикасының Бас прокуроры
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы
«Нұр Отан» халықтық-демократиялық партиясы төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
«Атамекен» Одағы» Қазақстан ұлттық экономикалық палатасы» заңды тұлғалар бірлестігі төралқасының төрағасы (келісім бойынша)
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
«Қазақстанның ФармМедИндустриясы» қауымдастығының президенті (келісім бойынша)
«Қазақстан астық одағы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсібі қауымдастығының президенті (келісім бойынша)
Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстанның микроқаржы ұйымдарының қауымдастығы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан кәсіпкерлері форумы кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
«Белкамит» бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
«Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі директорлар кеңесінің төрағасы - президенті (келісім бойынша)
Қазақстанның сауда-өнеркәсіп палатасының президенті (келісім бойынша)
«Resmi» компаниялар тобы» акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
«Қазақстанның Халық банкі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан тамақ және қайта өңдеу өнеркәсібі тауар өндірушілер одағының президенті (келісім бойынша)
Қазақстан машина жасаушылар одағы басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
«Астана-групп» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің президенті (келісім бойынша)
«Қазкоммерцбанк» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы «__» ______
№ __ Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 13 қаңтардағы
№ 273 Жарлығына
ҚОСЫМША
Әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі
ВЕДОМСТВОАРАЛЫҚ КОМИССИЯ
Қазақстан Республикасының        - төраға
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-  - Шөкеев Өмірзақ Естайұлы, төрағаның
Министрінің бірінші орынбасары     орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-  - Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы,
Министрінің орынбасары             төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы           - хатшы
Экономикалық даму және сауда
министрлігінің жауапты хатшысы
Комиссия мүшелері:
Қазақстан Республикасы           - Байбек Бауыржан Қыдырғалиұлы
Президентінің Әкімшілігі
Басшысының орынбасары
Қазақстан Республикасы           - Донақов Талғат Советбекұлы
Президентінің Әкімшілігі
Басшысының орынбасары
Қазақстан Республикасы           - Тәжин Марат Мұханбетқазыұлы
Президентінің көмекшісі -
Қазақстан Республикасы
Қауіпсіздік кеңесінің хатшысы
Қазақстан Республикасы           - Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы
Президентінің көмекшісі
Қазақстан Республикасы Премьер-  - Исекешев Әсет Өрентайұлы
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы
Астана қаласының әкімі
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы «__» ______
№ __ Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 13 сәуірдегі
№ 314 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері
жөніндегі мемлекеттік комиссияның
ҚҰРАМЫ
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Кәрім Қажымқанұлы         төраға
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы         көмекшісі, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Шөкеев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы          бірінші орынбасары
Исекешев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы           орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Сағадиев                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Кенжеғали Әбенұлы         Мәжілісінің депутаты
Александр               - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Мирчев                    акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
мүшесі
Эванс Ричард            - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
мүшесі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от «__» ______ 2011 года №__
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года № 1560
СОСТАВ
Совета предпринимателей
при Президенте Республики Казахстан
Назарбаев                   - Президент Республики Казахстан,
Нурсултан Абишевич            председатель
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            заместитель председателя
Члены Совета:
Султанов                    - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Генеральный прокурор Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан
Председатель Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Председатель Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
первый заместитель председателя Народно-демократической партии «Hуp Отан» (по согласованию)
председатель правления акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)
председатель Президиума объединения юридических лиц «Национальная экономическая палата Казахстана «Союз «Атамекен» (по согласованию) председатель правления акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» (по согласованию)
президент Ассоциации «ФармМедИндустрия Казахстана» (по согласованию)
президент объединения юридических лиц «Зерновой союз Казахстана» (по согласованию)
президент Ассоциации легкой промышленности Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Совета Ассоциации финансистов Казахстана (по согласованию)
председатель Совета директоров Ассоциации микрофинансовых организаций Казахстана (по согласованию)
председатель Совета Форума предпринимателей Казахстана (по согласованию)
президент акционерного общества «Совместное предприятие «Белкамит» (по согласованию)
председатель Совета директоров президент товарищества с ограниченной ответственностью «Корпорация Казахмыс» (по согласованию)
президент Торгово-промышленной палаты Республики Казахстан (по согласованию)
президент акционерного общества «Группа компаний «Resmi» (по согласованию)
председатель Совета директоров акционерного общества «Народный банк Казахстана» (по согласованию)
президент Союза товаропроизводителей пищевой и перерабатывающей промышленности Казахстана (по согласованию)
председатель правления Союза машиностроителей Казахстана (по согласованию)
президент товарищества с ограниченной ответственностью «Астана-групп» (по согласованию)
председатель Совета директоров акционерного общества «Казкоммерцбанк» (по согласованию)
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от «__» ______ 2011 года №__
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 января 2007 года № 273
МЕЖВЕДОМСТВЕННАЯ КОМИССИЯ
по проведению административной реформы
Премьер-Министр Республики         - председатель
Казахстан
Первый заместитель Премьер-        - Шукеев Умирзак Естаевич,
Министра Республики Казахстан        заместитель председателя
Заместитель Премьер-Министра       — Орынбаев Ербол Турмаханович,
Республики Казахстан                 заместитель председателя
ответственный секретарь            — секретарь
Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
члены Комиссии:
заместитель Руководителя           - Байбек Бауыржан Кыдыргалиулы
Администрации Президента
Республики Казахстан
заместитель Руководителя           - Донаков Талгат Советбекович
Администрации Президента
Республики Казахстан
помощник Президента - Секретарь —    Тажин Марат Муханбетказиевич
Совета Безопасности Республики
Казахстан
помощник Президента Республики     - Султанов Бахыт Турлыханович
Казахстан
Заместитель Премьер-Министра       - Исекешев Асет Орентаевич
Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр связи и информации Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Председатель Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
аким города Астаны
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от «__» ______ 2011 года №__
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 13 апреля 2007 года № 314
СОСТАВ
Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики
Республики Казахстан
Масимов                    - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович           председатель
Султанов                   - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович           Казахстан, заместитель председателя
члены Комиссии:
Шукеев                     - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич             Республики Казахстан
Исекешев                   - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич              Республики Казахстан - Министр индустрии
и новых технологий Республики Казахстан
Сагадиев                   - депутат Мажилиса Парламента
Кенжегали Абенович           Республики Казахстан
Мирчев Александр           - член совета директоров акционерного
общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына»
Эванс Ричард                 член совета директоров акционерного
общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына»
Министр финансов Республики Казахстан
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
председатель правления акционерного общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына»