«Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспарын іске асыру жөніндегі 2009 — 2012 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 937 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 998 Қаулысы
«Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспарын іске асыру жөніндегі 2009 — 2012 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 937 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары Іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шараларды іске асыру жөніндегі шараларды қабылдасын және жартыжылдық пен жыл қорытындысы бойынша Астана қаласының әкімдігіне Стратегиялық жоспардың орындалу барысы туралы ақпаратты 15 тамызға және 15 ақпанға дейін ұсынсын.
3. Астана қаласының әкімі жартыжылдық және жыл қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне Іс-шаралар жоспарының іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпаратты 1 қыркүйекке және 1 наурызға дейін ұсынсын.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспарын іске асыру жөніндегі 2009 - 2012 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3-жолдың 4-бағанындағы «, «Сарыарқа» ӘКК» ҰХ» АҚ (келісім бойынша)» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
6.
Қазақстан Республикасының үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының 2010-2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының салалық бағдарламалары бөлінісінде басым инвестициялық жобалардың тізбесін қалыптастыру
ИЖТМ-ге ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмей жарты жылда бір рет
Талап етілмейді
»;
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
11.
Мүгедек балалардың қатысуымен «Астана — менің Отанымның елордасы» әлеуметтік жобасын іске асыруды қамтамасыз ету
ТСМ-ге ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
Жыл сайын
2011 жыл — 2,2
2012 жыл - 2,5
Жергілікті бюджет
»;
реттік нөмірі 12-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2011 жыл - 8,0; 2012 жыл - 9,2»;
реттік нөмірі 15-жолдың 2-бағанындағы «ЭМРМ» деген аббревиатура «ИЖТМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 937 "Об утверждении Плана мероприятий на 2009 - 2012 годы по реализации Стратегического плана устойчивого развития города Астаны до 2030 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 998
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 "О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 937 "Об утверждении Плана мероприятий на 2009 - 2012 годы по реализации Стратегического плана устойчивого развития города Астаны до 2030 года" следующие изменения:
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан принять меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом мероприятий, и по итогам полугодия и года представлять в акимат города Астаны информацию о ходе исполнения Стратегического плана до 15 августа и 15 февраля.
3. Акиму города Астаны по итогам полугодия и года представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана мероприятий до 1 сентября и 1 марта.";
в Плане мероприятий на 2009 - 2012 годы по реализации Стратегического плана устойчивого развития города Астаны до 2030 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1, исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 3, слова ", АО "НК "СПК "Сарыарка" (по согласованию)" исключить;
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6.
Формирование перечня
приоритетных инвестицион-
ных проектов города в
разрезе отраслевых
программ Государственной
программы форсированного
индустриально-инновацион-
ного развития Республики
Казахстан на 2010-2014 годы
Информация
в МИНТ
Акимат
города
Астаны
Один раз в
полугодие не
позднее
25 числа месяца
следующего за
отчетным
периодом
Не требуется
";
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"
11.
Обеспечить реализацию
социального проекта
«Астана - столица моей
Родины» с участием детей
инвалидов
Информация
в МТС
Акимат
города
Астаны
Ежегодно
2011 год - 2,2
2012 год - 2,5
Местный
бюджет
";
графу 6 строки, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"2011 год - 8,0; 2012 год - 9,2";
в графе 2 строки, порядковый номер 15, аббревиатуру "МЭМР" заменить аббревиатурой "МИНТ";

реттік нөмірлері 14 және 22-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 25-жолдың 6-бағанындағы «2011 жыл - 1718,2» деген сөздер «2011 жыл — 2 045,6» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жолдың 2-бағанындағы «ЭБЖМ» деген аббревиатура «ЭДСМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 7 және 30-жолдардың 4-бағанындағы «МАМ» деген аббревиатура «ММ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдың 4-бағанындағы «ИСМ» деген аббревиатура «ИЖТМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 31-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Астана қаласының жалпы білім беретін мектептері базасында жекелеген пәндер шет тілдерінде оқытылатын эксперименттік алаңдар ашу»;
реттік нөмірі 31-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2011-2012 жылдар»;
реттік нөмірі 33-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
33.
Астана қаласында мектепте тамақтандыру комбинатын ашу жолымен мектепте тамақтандыру индустриясын дамытуды қамтамасыз ету
БҒМ-ға ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2012 жыл
Бөлінген қаражат шегінде
Республикалық, жергілікті бюджеттер және инвесторлар қаражаты
»;
реттік нөмірі 34-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2011 жыл - 1116, 2012 жыл - 1194,0»;
«Барлығы:» деген жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«15822,8;
2009 жыл-6103,2;
2010 жыл-5342,1;
2011 жыл-3171,8;
2012 жыл-1205,7;
13244,9;
2009 жыл-5965,1;
2010 жыл-5234,2;
2011 жыл-2045,6;
2577,9;
2009 жыл-138,1;
2010 жыл-107,9;
2011 жыл-1126,2;
2012 жыл-1205,7».
«Ескертуде: аббревиатуралардың толық жазылуы» «ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі;
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі;
ММ - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі»;
«Сарыарқа» ӘКК» ҰК» АҚ - «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ» деген жол алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов

строки, порядковые номера 14 и 22 исключить;
в графе 6 строки, порядковый номер 25, слова "2011 год - 1718,2" заменить словами "2011 год - 2045,6";
в графе 2 строки, порядковый номер 27, аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МЭРТ";
в графе 4 строки, порядковые номера 7 и 30, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в графе 4 строки, порядковый номер 16, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "МИНТ";
графу 2 строки, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"Открытие экспериментальных площадок на базе общеобразовательных школ города Астаны с преподаванием отдельных предметов на иностранных языках";
графу 5 строки, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"2011-2012 годы";
строку, порядковый номер 33, изложить в следующей редакции:
33.
Обеспечить развитие в
городе Астане индустрии
школьного питания путем
открытия комбината
школьного питания
Информация
в МОН
Акимат
города
Астаны
2012 год
в пределах
выделенных
средств
Республиканский,
местный бюджеты и
средства инвесторов
";
графу 6 строки, порядковый номер 34, изложить в следующей редакции:
"2011 год - 1116,0; 2012 год - 1194,0";
графу 6 строки "ВСЕГО:" изложить в следующей редакции:
"15822,8;
2009 год-6103,2;
2010 год-5342,1;
2011 год-3171,8;
2012 год-1205,7;
13244,9;
2009 год-5965,1;
2010 год-5234,2;
2011 год-2045,6;
2577,9;
2009 год-138,1;
2010 год-107,9;
2011 год-1126,2;
2012 год-1205,7".
в "примечание: расшифровка аббревиатуры:" после строки "МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МК - Министерство культуры Республики Казахстан";
строку "АО "НК "СПК "Сарыарка" - АО "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" исключить.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов