Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 1016 Қаулысы
"2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 2224596 (екі миллион екі жүз жиырма төрт мың бес жүз тоқсан алты) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 1015 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с
Сот органының атауы және
шешім шығарылған күн
Талапкер
Өндіріп
алушының
пайдасына
мемлекеттік
бажды ескере
отырып,
жұмсаған сот
шығыстары
(теңге)
Мемлекеттің кірісіне
мемлекеттік баж
1
Қостанай қалалық сотының
2010 жылғы 3 желтоқсандағы шешімі,
Қостанай облыстық соты апелляциялық сот алқасының
2011 жылғы 31 қаңтардағы
қаулысы,
Қостанай облыстық сотының кассациялық сот алқасының
2011 жылғы 30 наурыздағы қаулысы
А.Б.Бердалинов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1016
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, 2224596 (два миллиона двести двадцать четыре тысячи пятьсот девяносто шесть) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2011 года № 1016
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
№ п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Судебные расходы с
учетом госпошлины в
пользу взыскателя
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Костанайского
городского суда от 3 декабря
2010 года, постановление
апелляционной судебной
коллегии Костанайского
областного суда от 31 января
2011 года, постановление
кассационной судебной
коллегии Костанайского
областного суда от 30 марта
2011 года
Бердалинов А.Б.

350000
2707
2
Қарағанды қаласының Қазыбек би ауданы № 2 аудандық сотының 2010 жылғы 15 қазандағы шешімі,
Қарағанды облыстық соты апелляциялық алқасының 2011 жылғы 26 қаңтардағы қаулысы,
Қарағанды облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 17 наурыздағы қаулысы
Д.С.Қабдиев
281582
3
Қостанай облысы Қостанай қалалық сотының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы шешімі,
Қостанай облыстық соты апелляциялық алқасының 2011 жылғы 31 қаңтардағы қаулысы,

350000
2707
2
Решение районного суда № 2
Казыбекбийского района города
Караганды от 15 октября 2010
года, постановление
апелляционной коллегии
Карагандинского областного
суда от 26 января 2011 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Карагандинского областного
суда от 17 марта 2011 года
Кабдиев Д.С.
281582
3
Решение Костанайского
городского суда Костанайской
области от 15 декабря 2010 года, постановление апелляционной
коллегии Костанайского
областного суда от 31 января
2011 года, постановление
апелляционной коллегии
Костанайского областного суда

Қостанай облыстық соты апелляциялық алқасының 2011 жылғы 2 наурыздағы қаулысы,
Қостанай облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 6 сәуірдегі қаулысы
В.В.Корнейчук
887500
4
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық сотының 2010 жылғы 27 шілдедегі шешімі,
Шығыс Қазақстан облыстық соты апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 21 қыркүйектегі қаулысы,
Шығыс Қазақстан облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 1 желтоқсандағы қаулысы
Л.В. Мороз

от 2 марта 2011 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Костанайского областного суда
от 6 апреля 2011 года
Корнейчук В.В.
887500
4
Решение Усть-Каменогорского
городского суда Восточно-
Казахстанской области от
27 июля 2010 года,
постановление апелляционной
судебной коллегии Восточно-
Казахстанского областного
суда от 21 сентября 2010
года, постановление
кассационной судебной
коллегии Восточно-
Казахстанского областного
суда от 1 декабря 2010 года
Мороз Л.В.

152807
5
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының № 2 сотының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы шешімі,
Солтүстік Қазақстан облыстық соты апелляциялық сот сатысының 2011 жылғы 28 ақпандағы қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының
2011 жылғы 23 маусымдағы қаулысы
Р.Е.Құсайынова
550000
Жиыны:                         2221889                 2707
Жалпы сомасы:              2224596

152807
5
Решение суда № 2 города
Петропавловска Северо-
Казахстанской области от
21 декабря 2010 года,
постановление суда
апелляционной инстанции
Северо-Казахстанского
областного суда от 28 февраля
2011 года, постановление
надзорной судебной коллегии
по гражданским и
административным делам
Верховного Суда Республики
Казахстан от 23 июня 2011 года
Кусаинова Р.Е.
550000
Итого:                                              2221889          2707
Общая сумма:                       2224596