"Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1098 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 1097 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1345 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1345 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының құрама командаларының спортшыларын мемлекеттік қолдау және ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы №а1098 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 553-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мыналар бекiтiлсiн:
1) спортшыларға олимпиадалық спорт түрлерiнен, сондай-ақ Азия ойындарының бағдарламасына енгізілген спорт түрлерінен халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелерi үшiн өнер көрсету қорытындылары бойынша көтермелеудiң (бiр рет) мөлшерi теңгеге баламалы мөлшерде:
әлем чемпионаттарында:
алтын медаль үшiн - 15000 АҚШ доллары;
күмiс медаль үшiн - 7000 АҚШ доллары;
қола медаль үшiн - 5000 АҚШ доллары;
қысқы, жазғы Азия ойындарында:
алтын медаль үшiн - 10000 АҚШ доллары;
күмiс медаль үшiн - 5000 АҚШ доллары;
қола медаль үшiн - 3000 АҚШ доллары;
2) олимпиадалық спорт түрлерiнен, сондай-ақ Азия ойындарының бағдарламасына енгізілген спорт түрлерінен халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелер көрсеткен спортшылардың дайындығын қамтамасыз еткен жаттықтырушыларға өнер көрсету қорытындылары бойынша көтермелеудiң (бiр рет) мөлшерi теңгеге баламалы мөлшерде:
әлем чемпионаттарында:
алтын медаль үшiн - 10000 АҚШ доллары;
күмiс медаль үшiн - 5000 АҚШ доллары;
қола медаль үшiн - 3000 АҚШ доллары;
қысқы, жазғы Азия ойындарында:
алтын медаль үшiн - 5000 АҚШ доллары;
күмiс медаль үшiн - 3000 АҚШ доллары;
қола медаль үшiн - 2000 АҚШ доллары;
3) спортшыларға универсиадалардағы жоғары нәтижелерi үшiн өнер көрсету қорытындылары бойынша көтермелеудiң (бiр рет) мөлшерi теңгеге баламалы мөлшерде:
алтын медаль үшiн - 3500 АҚШ доллары;
күмiс медаль үшiн - 2100 АҚШ доллары;
қола медаль үшiн - 700 АҚШ доллары.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1098 "Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных соревнованиях"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2011 года № 1097. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1345 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях государственной поддержки и стимулирования спортсменов сборных команд Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1098 "Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных соревнованиях" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 553) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) спортсменам за высокие результаты на международных соревнованиях по олимпийским видам спорта, а также по видам спорта, включенным в программы Азиатских игр, размеры поощрений (однократно) по итогам выступлений в размере, эквивалентном в тенге: на чемпионатах мира:
за золотую медаль - 15000 долларов США;
за серебряную медаль - 7000 долларов США;
за бронзовую медаль - 5000 долларов США;
на летних, зимних Азиатских играх:
за золотую медаль - 10000 долларов США;
за серебряную медаль - 5000 долларов США;
за бронзовую медаль - 3000 долларов США;
2) тренерам, обеспечившим подготовку спортсменов, показавших высокие результаты на международных соревнованиях по олимпийским видам спорта, а также по видам спорта, включенным в программы Азиатских игр, размеры поощрений (однократно) по итогам выступлений в размере, эквивалентном в тенге:
на чемпионатах мира:
за золотую медаль - 10000 долларов США;
за серебряную медаль - 5000 долларов США;
за бронзовую медаль - 3000 долларов США;
на летних, зимних Азиатских играх:
за золотую медаль - 5000 долларов США;
за серебряную медаль - 3000 долларов США;
за бронзовую медаль - 2000 долларов США;
3) спортсменам за высокие результаты на универсиадах размеры поощрений (однократно) по итогам выступлений в размере, эквивалентном в тенге:
за золотую медаль - 3500 долларов США;
за серебряную медаль - 2100 долларов США;
за бронзовую медаль - 700 долларов США".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов