"Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1547 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 1121 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1547 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару
жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының
мәтінін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің
2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1547 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1547 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 155-құжат)күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547 "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 1121
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547 "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента Республики
Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547 "Об утверждении текста
присяги лиц рядового и начальствующего состава
уголовно-исполнительной системы органов юстиции
Республики Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547 "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 155).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев