Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қазандағы № 1144 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес медициналық жабдықтарды ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Апаттар медицинасы орталығы» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен медициналық жабдықтар түріндегі мемлекеттік мүлік «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамының акцияларына төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах государственной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2011 года № 1144
В соответствии пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», в целях рационального использования медицинского оборудования Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке с баланса государственного учреждения «Центр медицины катастроф» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества «Железнодорожные госпитали медицины катастроф» государственное имущество в виде медицинского оборудования согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті мен Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 тамыздағы
№ 1144 қаулысына
қосымша
Акцияларды төлеуге берілетін медициналық жабдықтардың тізбесі
Р/с
Медициналық жабдықтардың атауы
Саны
1
Электр-ультра дыбыстық терапияға арналған «ИОНОСОН-ЭКСПЕРТ» аппараты
1
2
«LAS»-Эксперт аппараты
1
3

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2011 года № 1144
Перечень медицинского оборудования, передаваемого
в оплату акций
№ п/п
Наименование медицинского оборудования
Количество
1
Аппарат для электро-ультразвуковой терапии
«ИОНОСОН-ЭКСПЕРТ»
1
2
Аппарат «LAS»-3кcnepт
1
3