Қазақстан Республикасының Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі өкілін және Қазақстан Республикасының Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілдерін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1227 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.02.2015 № 48 қаулысымен.
2010 жылғы 19 қарашадағы Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау саласындағы ынтымақтастық және Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөнінде мемлекетаралық кеңес құру туралы келісімді және 1994 жылғы 9 қыркүйектегі Еуразия патенттік конвенциясының 3-бабын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитетінің төрағасы Абзал Қуанышбекұлы Естаев Зияткерлік меншікті құқықтық сақтау және қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасының өкілі және Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілетті өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының орынбасары Сұран Тілепалдыұлы Меркібай Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілетті өкілінің орынбасары болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.07.28 № 988 Қаулысымен.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 1227 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының Өнеркәсіптік меншікті қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі және Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілін тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қарашадағы № 1428 қаулысы.
2. «Зияткерлiк меншiк саласында құқық бұзушылықтардың жолын кесу жөнiндегi ынтымақтастық туралы келiсiмге қатысушы мемлекеттердiң Бiрлескен жұмыс комиссиясындағы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің өкiлеттi өкiлi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 327 қаулысы.

О назначении представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и полномочных представителей Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1227. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 48
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.02.2015 № 48.
Во исполнение Соглашения о сотрудничестве в области правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и создании Межгосударственного совета по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности от 19 ноября 2010 года и статьи 3 Евразийской патентной конвенции от 9 сентября 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителем Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и полномочным представителем Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации Естаева Абзала Куанышбековича – председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
Заместителем полномочного представителя Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации назначить Меркибая Сурана Тилепалдыулы – заместителя председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 28.07.2012 № 988.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2011 года № 1227
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428 "О назначении полномочного представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам охраны промышленной собственности и Административном совете Евразийской патентной организации".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 327 "О полномочном представителе Правительства Республики Казахстан в Совместной рабочей комиссии государств-участников Соглашения о сотрудничестве по пресечению правонарушений в области интеллектуальной собственности".

3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қарашадағы № 1428 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 мамырдағы № 575 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қарашадағы № 1428 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қыркүйектегі № 838 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 327 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қарашадағы № 1082 қаулысы.
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қарашадағы № 1428 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 сәуірдегі № 468 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қарашадағы № 1428 және 2004 жылғы 17 наурыздағы № 327 қаулыларына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 қарашадағы № 1168 қаулысы.

3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2004 года № 575 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2006 года № 838 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2008 года № 1082 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 327".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2009 года № 468 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2010 года № 1168 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428 и от 17 марта 2004 года № 327".