Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының растаманы беру қағидаларын және оның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 1749 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 271 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.05.2016 № 271 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 150-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының растаманы беру қағидалары;
2) негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының растамасын алу нысаны бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1749 қаулысымен
бекітілген
Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының растаманы беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының растаманы беру қағидалары және оның нысандары (бұдан әрі - Қағидалар) «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне (Салық кодексі) сәйкес әзірленді және алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақты құру мақсатына сәйкес келетін қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу туралы растаманы арнайы экономикалық аймақ (бұдан әрі - АЭА) қатысушыларына беру тәртібі мен нысанын айқындайды.

Об утверждении Правил выдачи и формы подтверждения местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам, от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2011 года № 1749. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 271
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2016 № 271 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 150 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила выдачи подтверждения местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам, от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны;
2) форму подтверждения местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам, от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны.
2. Настоящее постановление вводится в действие после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2011 года № 1749
Правила
выдачи подтверждения местным исполнительным органом области,
города республиканского значения, столицы, на основании
которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих
получению) доходов к доходам, от видов деятельности
организаций, осуществляющих деятельность на территории
специальной экономической зоны
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи подтверждения местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам, от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны и его формы (далее - Правила) разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и определяют порядок и формы выдачи участникам специальной экономической зоны (далее – СЭЗ) подтверждения об отнесении полученных (подлежащих получению) доходов к доходам от видов деятельности, соответствующих целям создания специальной экономической зоны.

2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын ұғымдар мен терминдер:
1) АЭА қатысушысы - АЭА аумағында қызметтің басым түрлерін жүзеге асыратын заңды тұлға;
2) өтініш - растауды алу үшін осы Қағидалардың 4-тармағына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, АЭА қатысушысының жазбаша жүгінуі;
3) растама - АЭА қатысушылары алған (алуға жататын) табыстарды АЭА құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлерінен алынған табыстарға жататынын растайтын ресми құжат;
4) өтініш беруші - растаманы алуға арналған өтінішті қарауға ұсынған АЭА қатысушысы.
2. Растаманы беру тәртібі
3. АЭА қатысушысы облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органына осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес белгіленген нысан бойынша өтініш береді, ол келіп түскен күні осы Қағидаларға 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша Өтініштерді тіркеу журналында тіркеледі.
4. Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) АЭА қатысушысының қызмет түрлері бойынша бөлінген өз өндірісінің өткізілген тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) нақты көлемі туралы анықтамасы;
2) АЭА қатысушының өткен қаржы жылындағы қызмет нәтижелері бойынша бухгалтерлік теңгерімі және табыстар мен шығыстар туралы есебі;
3) өткен қаржы жылы үшін аудиторлық есептің көшірмесі (Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде міндетті түрде аудит жүргізу белгіленген заңды тұлғалар ғана ұсынады);
4) АЭА қатысушысы ретінде қызметін жүзеге асыратыны туралы АЭА басқару органымен шарт көшірмесі;
5) АЭА қатысушысы ретінде тұлғаның тіркелгенін куәландыратын куәліктің көшірмесі;
6) АЭА қатысушысының арнайы экономикалық аймақтың аумағынан тыс жерде құрылымдық бөлiмшелерiнің жоқ екені туралы анықтама;
7) АЭА қатысушысының тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізгенін растайтын құжаттар:
тауарларды басқа жаққа жіберу туралы жүкқұжаттар;
орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) актісі;
АЭА қатысушысымен тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) алушы (сатып алушы) арасында жасалған тауарларды жеткізу (жұмысты орындау, қызметтерді көрсету) туралы шарттардың (келісімшарттардың) көшірмелері.
Өтінішке бірінші басшы (ол болмаған жағдайда, міндетін атқарушы адам) және өтініш берушінің бас бухгалтері қол қоюға, ал осы тармақтың 1), 2), 3), 4), 5), 6) және 7) тармақшаларында көрсетілген қоса берілетін құжаттардың әрбір парағын бірінші басшы дәйектеуге және мөрмен куәландырылуға тиіс.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2014.12.09 № 1283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Понятия и термины, применяемые в настоящих Правилах:
1) участник СЭЗ – юридическое лицо, осуществляющее на территории СЭЗ приоритетные виды деятельности;
2) заявление – письменное обращение участника СЭЗ с приложением документов согласно пункту 4 настоящих Правил, предоставляемых для получения подтверждения;
3) подтверждение – официальный документ, подтверждающий отнесение полученных (подлежащих получению) доходов участников СЭЗ к доходам от видов деятельности, соответствующих целям создания СЭЗ;
4) заявитель – участник СЭЗ, представивший на рассмотрение заявление на получение подтверждения.
2. Порядок выдачи подтверждения
3. Участник СЭЗ, подает в местный исполнительный орган области, города республиканского значения, столицы заявление по установленной форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, которое регистрируется в день поступления в Журнале регистрации заявлений, форма которого установлена приложением 2 к настоящим Правилам.
4. К заявлению прилагаются следующие документы:
1) справка участника СЭЗ о фактическом объеме реализованных товаров собственного производства (работ, услуг) с разбивкой по видам деятельности;
2) бухгалтерский баланс и отчет о доходах и расходах по результатам деятельности за истекший финансовый год участника СЭЗ;
3) копия аудиторского отчета за истекший финансовый год (представляют только юридические лица, для которых законодательными актами Республики Казахстан установлено обязательное проведение аудита);
4) копия договора с органом управления СЭЗ об осуществлении деятельности в качестве участника СЭЗ;
5) копия свидетельства, удостоверяющего регистрацию лица в качестве участника СЭЗ;
6) справка об отсутствии у участника СЭЗ структурных подразделений за пределами территории специальной экономической зоны;
7) документы, подтверждающие реализацию участником СЭЗ товаров (работ, услуг):
накладные на отпуск товаров на сторону;
акт выполненных работ (оказанных услуг);
копии договоров (контрактов), заключенных между участником СЭЗ и получателем (покупателем) товаров (работ, услуг), на поставку товаров (выполнение работ, оказание услуг).
Заявление должно быть подписано, а прилагаемые документы, указанные в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6) и 7) настоящего пункта, полистно парафированы первым руководителем (в случае его отсутствия, лицом, исполняющим обязанности) и главным бухгалтером заявителя и заверены печатью.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 09.12.2014 № 1283.

5. Өтініш беруші ұсынылған материалдардың толықтығын және  дұрыстығын қамтамасыз етеді, сондай-ақ олар біртұтас папкаға жинақталуы, ал парақтары нөмірленуі тиіс.
6. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы осы Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген ұсынылған құжаттар пакетінің толықтығын тексереді.
7. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы ұсынылған құжаттар осы Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген, сондай-ақ осы Қағидаларға 1-қосымшада белгіленген нысан бойынша өтінішті ресімдеу талаптарына және мазмұнына сәйкес келмеген жағдайда өтінішті оны берген күні қараусыз қайтарады.
8. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы АЭА қатысушысына растаманы өтініш түскен күннен бастап күнтізбелік 20 күннен кешіктірмей береді.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2014.12.09 № 1283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Растаманы беруден бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы өтініш берушіге күнтізбелік 20 күн ішінде бірінші басшының (ол жоқ болған жағдайда міндетін атқарушы тұлғаның) қолы қойылған жазбаша дәлелді жауапты жібереді.
Өтініш берушінің Салық кодексінің 150-бабы 1-тармағының талаптарына сәйкес келмеуі растаманы беруден бас тарту үшін негіз болып табылады.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 613 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі), 2014.12.09 № 1283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
10. Растама осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімделген Растамаларды тіркеу журналында тіркеледі.
11. Растама үш данада ресімделеді, оның екеуі Өтініш берушіге беріледі, үшіншісі облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органында қалады.
12. Аумағы Қазақстан Республикасының бірнеше әкімшілік-аумақтық бірлігінде орналасқан арнайы экономикалық аймақтың аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарды растауды арнайы экономикалық аймақтың қатысушысы салық төлеуші ретінде тіркелген облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы жүзеге асырады.
Ескерту. Қағидалар 12-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.28 № 563 Қаулысымен.
Негізінде алынған (алынуға жататын)
табыстарды арнайы экономикалық аймақ
аумағында қызметін жүзеге асыратын
ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған
табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын
облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың, астананың жергілікті атқарушы
органының растаманы беру қағидаларына
1-қосымша
Облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың, астананың жергілікті
атқарушы органының басшысына
(атауы)
_________________________
(Т.А.Ә.)
Нысан
Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының РАСТАМАНЫ алуға
ӨТІНІШ
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.04.28 № 563, 18.06.2013 № 613 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 04.05.2014 N 440 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі), 2014.12.09 № 1283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

5. Заявитель обеспечивает полноту и достоверность представленных материалов, также они должны быть сформированы в единую папку, а листы пронумерованы.
6. Местный исполнительный орган области, города республиканского значения, столицы проверяет полноту пакета представленных документов, указанных в пункте 4 настоящих Правил.
7. Местный исполнительный орган области, города республиканского значения, столицы возвращает заявление без рассмотрения в день его подачи в случае неполноты предоставленных документов, указанных в пункте 4 настоящих Правил, а также несоответствие требованиям оформления и содержания заявления, форма которого установлена приложением 1 к настоящим Правилам.
8. Местный исполнительный орган области, города республиканского значения, столицы выдает подтверждение участнику СЭЗ в срок не позднее 20-ти календарных дней с даты поступления заявления.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 09.12.2014 № 1283.
9. В случае принятия решения об отказе в выдачи подтверждения, местный исполнительный орган области, города республиканского значения, столицы в течение 20-ти календарных дней с даты поступления заявления, направляет заявителю письменный мотивированный ответ за подписью первого руководителя (в случае его отсутствия, лицом, исполняющим обязанности).
Основанием для отказа в выдаче подтверждения является несоответствие заявителя требованиям пункта 1 статьи 150 Налогового кодекса.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18.06.2013 № 613 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 09.12.2014 № 1283.
10. Подтверждение регистрируется в Журнале регистрации подтверждений, оформленном по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
11. Подтверждение оформляется в трех экземплярах, два из которых выдаются Заявителю, третий остается в местном исполнительном органе области, города республиканского значения, столицы.
12. Подтверждение доходов от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны, территория которой расположена на нескольких административно-территориальных устройствах Республики Казахстан, осуществляется местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы по месту регистрации участника специальной экономической зоны в качестве налогоплательщика.
Сноска. Правила дополнены пунктом 12 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.04.2012 № 563.
Приложение 1 к
Правилам выдачи подтверждения
местным исполнительным органом
области, города республиканского
значения, столицы, на основании
которого осуществляется отнесение
полученных (подлежащих получению)
доходов к доходам, от видов
деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на
территории специальной
экономической зоны
Руководителю местного
исполнительного органа области,
города республиканского значения,
столицы (наименование)
____________________________
(Ф.И.О.)
Форма
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение ПОДТВЕРЖДЕНИЯ
местным исполнительным органом области, города республиканского
значения, столицы, на основании которого осуществляется
отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам,
от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность
на территории специальной экономической зоны
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.04.2012 № 563; от 18.06.2013 № 613 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 09.12.2014 № 1283.

1. Арнайы экономикалық аймаққа қатысушының атауы (атауы)
_____________________________________________________________________
2. Бизнес-сәйкестендіру нөмірі/СТН___________________________________
3. Мекен жайы мен телефоны___________________________________________
_____________________________________________________________________
20__ жылғы «___» «______» бастап 20__ жылғы «___» «________» аралығындағы кезеңде алынған (алынуға жататын) табыстарды «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 151-1151-2151-3151-4151-5151-6151-7151-8151-9151-10-баптарында көрсетілген қызмет түрлерінен түсетін табыстарға жатқызу туралы растаманы беруді сұраймыз (қажеттісінің астын сызу керек).
Қызмет түрлері:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қосымша: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 20__ жылғы «___» ___ № ______ қаулысымен бекітілген Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының растаманы беру қағидаларының 4-тармағында көрсетілген растаманы алу үшін қажетті құжаттар.
Ұйым басшысы ________________________________(Т.А.Ә, қолы)
Бас бухгалтер _______________________________(Т.А.Ә, қолы) М.О.
20__ жылғы «___» «_________________»
Негізінде алынған (алынуға жататын)
табыстарды арнайы экономикалық аймақ
аумағында қызметін жүзеге асыратын
ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған
табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын
облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың, астананың жергілікті атқарушы
органының растаманы беру қағидаларына
2-қосымша
Өтініштерді тіркеу журналы
р/с  N
Өтініш қабылдаған күн
Өтініштің атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі/СТН
Бекітілген кіріс сомасы және берілген күні
Өтінішке қоса берілетін құжаттардың тізбесі
Парақ саны
Өтінішті қабылдаған маманның қолы және Т.А.Ә.
Өтініш берушінің қолы
Негізінде алынған (алынуға жататын)
табыстарды арнайы экономикалық аймақ
аумағында қызметін жүзеге асыратын
ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған
табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын
облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың, астананың жергілікті атқарушы
органының растаманы беру қағидаларына
3-қосымша
Растаманы тіркеу журналы
Р/с №
Растаманы берген күні
Растаманы алушының атауы
Бизнес сәйкестендіру нөмірі/СТН
Бекітілген кіріс сомасы және берілген күні
Растамаға қоса берілетін құжаттардың тізбесі
Парақ саны
Растаманы берген маманның қолы және Т.А.Ә
Өтініш берушінің қолы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1749 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Негізінде алынған (алынуға жататын) табыстарды арнайы экономикалық аймақ аумағында қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың қызмет түрлерінен алынған табыстарға жатқызу жүзеге асырылатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының
РАСТАМАСЫ
Ескерту. Нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.08.2013 № 894 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі), 2014.12.09 № 1283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

1. Наименование участника специальной экономической зоны (наименование) _____________________________________________________
2. Бизнес-идентификационный номер/РНН ________________________
3. Адрес и телефон ___________________________________________
Просим выдать подтверждение об отнесении полученных доходов (подлежащих получению) к доходам от видов деятельности, указанных в статьях 151-1151-2151-3151-4151-5151-6151-7151-8151-9151-10 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» за период с «___» «________» 20__ года по «___» «__________» 20__ года (нужное подчеркнуть).
Виды деятельности:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18.06.2013 № 613 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 04.05.2014 № 440; от 09.12.2014 № 1283.
Приложение: документы, необходимые для получения подтверждения, указанные в пункте 4 Правил выдачи подтверждения местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы, на основании которого осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению) доходов к доходам, от видов деятельности организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от «___» «___________» 20__ года № ____.
Руководитель организации _______________________ (ФИО, подпись)
Главный бухгалтер ________________________ (ФИО, подпись) М.П.
«___» «___________» 20__ года
Приложение 2 к
Правилам выдачи подтверждения
местным исполнительным органом
области, города республиканского
значения, столицы, на основании
которого осуществляется отнесение
полученных (подлежащих получению)
доходов к доходам, от видов
деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на
территории специальной
экономической зоны
Журнал регистрации заявления
п/п
Дата
принятия
заявления
Наимено-
вание
заявителя
Бизнес-
идентифи-
кационный
номер/РНН
Суммы
подтвер-
жденных
доходов и
даты
выдачи
Перечень
документов
прилагае-
мых к зая-
влению
Количес-
тво лис-
тов
ФИО и
подпись
специа-
листа,
приняв-
шего
заявле-
ние
Подпись
заявите-
ля
Приложение 3 к
Правилам выдачи подтверждения
местным исполнительным органом
области, города республиканского
значения, столицы, на основании
которого осуществляется отнесение
полученных (подлежащих получению)
доходов к доходам, от видов
деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на
территории специальной
экономической зоны
Журнал регистрации подтверждения
п/п
Дата
выдачи
Наименование
получателя
справки-
подтвер-
ждения
Бизнес-
иденти-
фикаци-
онный
номер/
РНН
Суммы
подтвер-
жденных
доходов
и даты
выдачи
Пере-
чень
докуме-
нтов
прила-
гаемых
к
подт-
верж-
дению
Коли-
чест-
во
лис-
тов
ФИО и
подпись
специалиста,
выдавшего
справку-
подтверждение
Подпись
получателя
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2011 года № 1749
Форма
Сноска. Форма с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.08.2013 № 894 (вводится в действие после первого официального опубликования).
ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
местного исполнительного органа области, города
республиканского значения, столицы, на основании которого
осуществляется отнесение полученных (подлежащих получению)
доходов к доходам, от видов деятельности организаций,
осуществляющих деятельность на территории специальной
экономической зоны
№ ___________                     «___» «___________» 20__ год.

1. Арнайы экономикалық аймаққа қатысушының атауы (атауы)
_____________________________________________________________________
2. Бизнес-сәйкестендіру нөмірі/СТН___________________________________
3. Мекен жайы мен телефоны___________________________________________
_____________________________________________________________________
облыстың республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы мемлекеттік мекемесі, 20___ жылғы «___» ________20_ жылғы «___»___________кезеңінде жоғарыда аталған ұйымның (атауы) (оның) арнайы экономикалық аймақ мақсатына қызмет түрінен (түрлерінен) жеке өндіріс тауарларын (жұмыстарын, қызметтерін) өткізуден алынған табыстары (сома теңгемен және пайызбен, жазбаша) жылдық жиынтық табысты құрайтынын растайды.
Арнайы экономикалық аймақтар құру мақсаттарына сәйкес келетін қызмет түрлері бойынша өздері өндіретін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) тізбесі
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 703 қаулысымен бекітілген)
ЭҚЖЖ коды
ЭҚТӨЖ коды
Өздері өндіретін тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден алынған (алынуға жататын) кірістер (сомасы, теңгемен)
Жиынтық жылдық кірістен үлес салмағы
(%-бен)
Жылдық жиынтық табыс (сомасы теңгемен)_________________________
Әрекет ету мерзімі_____________________________________________
«(атауы)» Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы мемлекеттік мекемесінің басшысы___________
(Т.А.Ә., қолы)
М.О.

1. Наименование участника специальной экономической зоны
(наименование) ______________________________________________________
2. Бизнес-идентификационный номер/РНН _________________________
3. Адрес и телефон ____________________________________________
Государственное учреждение местного исполнительного органа
области, города республиканского значения, столицы
_____________________________________________________________________
(наименование)
подтверждает, что доходы вышеназванной организации за
период с «____» «____________» 20_ года по «___» «___________»
20__года, полученные от реализации товаров собственного производства
(работ, услуг) от вида(-ов) деятельности, соответствующей (их) целям
создания специальной экономической зоны составляют
_____________________________________________________________________
(сумма в тенге и процентах, прописью)
совокупного годового дохода.
Перечень товаров собственного производства (работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим целям создания специальных экономических зон (утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 703)
Код ОКЭД
Код КПВЭД
Доходы, полученные от реализации (подлежащие получению) товаров собственного производства (работ, услуг), (сумма в тенге)
Удельный вес от совокупного годового дохода (в %)
Совокупный годовой доход (сумма в тенге)_______________________
Срок действия __________________________________________
Государственное учреждение местного исполнительного органа
области, города республиканского значения, столицы «(наименование)»
_______________________ (ФИО, подпись) М.П.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 09.12.2014 № 1283.