"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2011 жылғы 15 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 240 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2011 жылғы 15 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға
арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2011 жылғы 15
қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу
туралы
1-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2011 жылғы  15 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (2011 жылғы 19 қарашада «Егемен Қазақстан» және 2011 жылғы 18 қарашада «Казахстанская правда» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-бап мынадай редакцияда жазылсын:
«1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2012 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2013 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2014 жыл – 1 200 000 000 мың теңге.».
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 240
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении изменения в Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012 - 2014 годы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в Закон Республики Казахстан от 15 ноября
2011 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2012 - 2014 годы»
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012-2014 годы» (опубликованный в газетах «Егемен Казакстан» 19 ноября 2011 года и «Казахстанская правда» 18 ноября 2011 года) следующее изменение:
статью 1 изложить в следующей редакции:
«Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2012-2014 годы:
2012 год - 1 380 000 000 тысяч тенге;
2013 год - 1 380 000 000 тысяч тенге;
2014 год - 1 200 000 000 тысяч тенге.».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан