"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің ережесі мен құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі № 1140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 449 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 552 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 552 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің ережесі мен құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі № 1140 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 387-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Қырықбаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы ақпарат вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қалимова - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Венера Қамысбайқызы Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету
комитеті төрағасының орынбасары
Денисенко - теріс пиғылды діни ағымдардан зардап
Юлия Олеговна шеккендерге көмек көрсету орталықтары
қауымдастығының директоры (келісім бойынша);
мына:
"Сәкенов - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Қайыргелді Әнуарбекұлы қоғамдық бірлестіктер туралы заңдардың
қолданылуын қадағалау бөлімінің бастығы
(келісім бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәкенов - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының аға
Қайыргелді Әнуарбекұлы көмекшісі (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Әмірхан Тапашұлы Аманбаев, Болат Талапұлы Берсебаев, Мырзатай Жолдасбекұлы Жолдасбеков, Мұрат Тайкелтірұлы Мыңбаев, Ғазиз Тұрысбекұлы Телебаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года № 1140 "Об утверждении Положения и состава Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2012 года № 449. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2017 года № 552.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 552.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года № 1140 "Об утверждении Положения и состава Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 387) следующие изменения:
ввести в состав Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Кырыкбаева
Армана Оразбаевича
-
вице-министра культуры и информации
Республики Казахстан, заместителем
председателя
Калимову
Венеру Камысбаевну
-
заместителя председателя Комитета
регистрационной службы и оказания
правовой помощи Министерства
юстиции Республики Казахстан
Денисенко
Юлию Олеговну
-
директора ассоциации центров помощи
пострадавшим от деструктивных
религиозных течений (по
согласованию);
строку:
"Сакенов
Кайыргельды Ануарбекович
-
начальник отдела по надзору за
применением законов об общественных
объединениях Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Сакенов
Кайыргельды Ануарбекович
-
старший помощник Генерального
прокурора Республики Казахстан (по
согласованию)";
вывести из указанного состава: Аманбаева Амирхана Тапашевича, Берсебаева Болата Талаповича, Жолдасбекова Мырзатая Жолдасбековича, Мынбаева Мурата Тайкелтировича, Телебаева Газиза Турысбековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов