"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 521 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының
күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы « »
№   Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған
кейбір жарлықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 сәуірдегі № 857 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 12,113-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 сәуірдегі № 857 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 5 қарашадағы № 1222 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 43, 451-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 сәуірдегі № 857 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 1349 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 18, 223-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1504 Жарлығының 1-тармағының 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 671-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 ақпандағы № 56 Жарлығының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 5, 39-құжат).

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 521
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от «» 2012 года №
Перечень
утративших силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года № 857 «О Национальном совете Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 113).
2. Указ Президента Республики Казахстан от 5 ноября 2003 года № 1222 «О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года № 857» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 43, ст. 451).
3. Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года № 1349 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года № 857» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 18, ст. 223).
4. Подпункт 7) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1504 «О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 671).
5. Подпункт 3) пункта 5 Указа Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2006 года № 56 «О Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 5, ст. 39).