Дауыс беретін акцияларының елу пайызынан астамы меншік немесе сенімгерлікпен басқару құқығымен ұлттық басқарушы холдингке тиесілі, оларға қатысты "Инвестициялық және венчурлік қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қолданылмайтын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 858 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 584 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 584 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2022 № 430 қаулысымен.
"Инвестициялық және венчурлік қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 3-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2022 № 430 қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған дауыс беретін акцияларының елу пайызынан астамы меншік немесе сенімгерлікпен басқару құқығымен ұлттық басқарушы холдингке тиесілі, оларға қатысты "Инвестициялық және венчурлік қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қолданылмайтын ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2022 № 430 қаулысымен.
2. "Дауыс беретін акцияларының (қатысу үлестерінің) елу пайыздан астамы меншік немесе сенімгерлікпен басқару құқығында Ұлттық әл-ауқат қорына тиесілі, оларға қатысты Қазақстан Республикасының инвестициялық қорлар туралы заңнамасы қолданылмайтын ұлттық даму институттарының, ұлттық компаниялардың және басқа да заңды тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 шілдедегі № 1083 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 314-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 27 маусымдағы
№ 858 қаулысымен
бекітілген
Дауыс беретін акцияларының елу пайызынан астамы меншік немесе сенімгерлікпен басқару құқығымен ұлттық басқарушы холдингке тиесілі, оларға қатысты "Инвестициялық және венчурлік қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қолданылмайтын ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбенің тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2022 № 430 қаулысымен.
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.06.2022 № 430 қаулысымен.
Р/с №
Ұйымның атауы
1

Об утверждении перечня организаций, более пятидесяти процентов голосующих акций которых принадлежат на праве собственности или доверительного управления национальному управляющему холдингу, в отношении которых не распространяется Закон Республики Казахстан "Об инвестиционных и венчурных фондах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 858. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 584.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 584 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления – в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2022 № 430.
В соответствии с пунктом 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об инвестиционных и венчурных фондах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2022 № 430.
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, более пятидесяти процентов голосующих акций которых принадлежат на праве собственности или доверительного управления национальному управляющему холдингу, в отношении которых не распространяется Закон Республики Казахстан "Об инвестиционных и венчурных фондах".
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2022 № 430.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2009 года № 1083 "Об утверждении перечня национальных институтов развития, национальных компаний и других юридических лиц, более пятидесяти процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат Фонду национального благосостояния на праве собственности или доверительного управления, в отношении которых не распространяется законодательство Республики Казахстан об инвестиционных фондах" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 314).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 июля 2012 года № 858
Перечень организаций, более пятидесяти процентов голосующих акций которых принадлежат на праве собственности или доверительного управления национальному управляющему холдингу, в отношении которых не распространяется Закон Республики Казахстан "Об инвестиционных и венчурных фондах
Сноска. Заголовок перечня – в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2022 № 430.
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 25.06.2022 № 430.
п/п
Наименование организации
1

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.06.2022 № 430 қаулысымен.
2
"Қазына Капитал Менеджмент" акционерлік қоғамы

Исключен постановлением Правительства РК от 25.06.2022 № 430.
2
Акционерное общество "Казына Капитал Менеджмент"