2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Yкiметi арасындағы Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темiр жол учаскелерi бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темiр жол учаскелерi бойынша тасымалдау төлемдерiн төлеу және жүк тасымалдарын ресiмдеу тәртiбi туралы келiсiмге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 899 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Yкiметi арасында Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темiр жол учаскелерi бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темiр жол учаскелерi бойынша тасымалдау төлемдерiн төлеу және жүк тасымалдарын ресiмдеу тәртiбi туралы келiсiмге өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Азат Ғаббасұлы Бектұровқа қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Yкiметi атынан 2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Yкiметi арасында Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темiр жол учаскелерi бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темiр жол учаскелерi бойынша тасымалдау төлемдерiн төлеу және жүк тасымалдарын ресiмдеу тәртiбi туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 30 маусымдағы
№ 899 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен
Ресей Федерациясының Yкiметi арасындағы Ресей Федерациясының
аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темiр жол
учаскелерi бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан Ресей Федерациясының темiр жол учаскелерi бойынша
тасымалдау төлемдерiн төлеу және жүк тасымалдарын ресiмдеу
тәртiбi туралы келiсiмге өзгерістер енгізу туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Yкiметi
2009 жылғы 21 мамырдағы Хаттамамен өзгерген 1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметі арасындағы темір жол көлігі кәсіпорындарының, мекемелері мен ұйымдарының қызметін құқықтық реттеудің ерекшеліктері туралы келісімнің ережелерін ескере отырып,

О подписании Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 899
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года.
2. Уполномочить вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова Азата Габбасовича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2012 года № 899
Проект
ПРОТОКОЛ
о внесении изменений в Соглашение между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о
порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов
по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным
на территории Российской Федерации, и по участкам железных
дорог Российской Федерации, расположенным на территории
Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, в дальнейшем именуемые Сторонами,
учитывая положения Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об особенностях правового регулирования деятельности предприятий, учреждений и организаций железнодорожного транспорта от 18 октября 1996 года, измененного Протоколом от 21 мая 2009 года,

2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Yкiметi арасындағы Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темiр жол учаскелерi бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темiр жол учаскелерi бойынша тасымалдау төлемдерiн төлеу және жүк тасымалдарын ресiмдеу тәртiбi туралы келiсiмнің 24-бабының ережелерін басшылыққа ала отырып,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімнің 12 және 14-баптары алып тасталсын.
2-бап
Осы Хаттама Келісімнің 26-бабында көзделген тәртіппен күшіне енеді.
20__ жылы « » қаласында әрқайсысы қазақ және орыс тілдерінде екі данада жасалды, әрі екі мәтіннің де күші бірдей.
Қазақстан Республикасының                  Ресей Федерациясының
Үкімет үшін                              Үкіметі үшін

руководствуясь положениями статьи 24 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года (далее – Соглашение),
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Статьи 12 и 14 Соглашения исключить.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу в порядке, предусмотренном статьей 26 Соглашения.
Совершено в городе     «__» _______ 20__ года в двух экземплярах, каждый на казахском и русском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство                            За Правительство
Республики Казахстан                       Российской Федерации