Кепіл мүлікті бюджеттік кредит бойынша берешекті өтеу есебіне мемлекеттік меншікке айналдыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 қазандағы № 1344 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 192-бабына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданында орналасқан «Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру» және «Су қорларын басқару және жерді қалпына келтіру» жобалары бойынша кепіл заттары болып табылатын мүлік қарыз алушылардың бюджеттік кредиттері бойынша міндеттемелерін өтеу есебіне мемлекеттік меншікке айналдырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен бірлесіп, бір ай мерзімде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 24 қазандағы
№ 1344 қаулысына
қосымша
Қарыз алушылардың тізбесі
1. «Береке» су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативі.
2. «Бірлік» су пайдаланушылар қауымдастығы.
3. «Ата-су» су пайдаланушылар қауымдастығы.
4. «Мұрат» су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативі.
5. «Ағын су» су пайдаланушылар қауымдастығы.
6. «Тойжан» су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативі.
7. «Адамбек-су» су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативі.
8. «Кетебай» су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативі.

Об обращении в государственную собственность залогового имущества в счет погашения задолженности по бюджетному кредиту
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2012 года № 1344
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии со статьей 192 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Обратить в государственную собственность имущество, являющееся предметом залога по проектам «Усовершенствование ирригационных и дренажных систем» и «Управление водными ресурсами и восстановление земель», расположенное в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области, в счет погашения обязательств по бюджетным кредитам заемщиков согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в месячный срок принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 2012 года № 1344
Перечень заемщиков
1. Сельский потребительский кооператив водопользователей «Береке».
2. Ассоциация водопользователей «Бирлик».
3. Ассоциация водопользователей «Ата-су».
4. Сельский потребительский кооператив водопользователей «Мурат».
5. Ассоциация водопользователей «Агын-Су».
6. Сельский потребительский кооператив водопользователей «Тойжан».
7. Сельский потребительский кооператив водопользователей «Адамбек-Су».
8. Сельский потребительский кооператив водопользователей «Кетебай».