"Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн бекiтуге берiлген өтiнiмдердi қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 сәуірдегі № 376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қазандағы № 1368 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 727 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2015 № 727 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн бекiтуге берiлген өтiнiмдердi қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 сәуірдегі № 376 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 17, 177-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн бекiтуге берiлген өтiнiмдердi қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзу ережесiнде:
7-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Уәкiлеттi орган:
1) табиғи монополия субъектiсiнiң реттелетін қызметтерiне   (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар   ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн жалпы тәртiппен бекiту кезiнде кемiнде күнтiзбелiк он бес күн бұрын;
2) табиғи монополия субъектiсiнiң реттелетін қызметтерiне  (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) «Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес бекiту кезiнде кемiнде күнтiзбелiк жетi күн бұрын жария тыңдауларды өткiзу күнi мен орны туралы ақпаратты өзiнiң интернет-ресурсында орналастырады және мерзiмдi баспасөз басылымдарында жариялайды.»;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Жария тыңдаулар:
табиғи монополия субъектiсiнiң реттелетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердiң (бағалардың, алымдар ставкаларының) шектi деңгейлерiн бекiту кезiнде бекiту туралы шешiм қабылдағанға дейін күнтiзбелiк отыз күннен кешіктірмей;
табиғи монополия субъектiсiнiң реттелетін қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) бекiту кезiнде бекiту туралы шешiм қабылдағанға дейін күнтiзбелiк он бес күннен кешіктірмей;
табиғи монополия субъектiсiнiң реттелетін қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) «Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес бекiту кезiнде бекiту туралы шешiм қабылдағанға дейін күнтiзбелiк жетi күннен кешіктірмей;
шағын қуатты табиғи монополия субъектiсiнiң реттелетін қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) бекiту кезiнде бекiту туралы шешiм қабылдағанға дейін күнтiзбелiк бiр күннен кешіктірмей өткізіледі.».
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года № 376 "Об утверждении Правил проведения публичных слушаний при рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2012 года № 1368. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 727
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2015 № 727 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  21 апреля 2003 года № 376 «Об утверждении Правил проведения публичных  слушаний при рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок  сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 17, ст. 177) следующие изменения:
в Правилах проведения публичных слушаний при рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы)субъектов естественных монополий, утвержденных указанным постановлением:
часть первую пункта 7 изложить в следующей редакции:
«7. Уполномоченный орган размещает на своем интернет-ресурсе и опубликовывает в периодических печатных изданиях информацию о дате и месте проведения публичных слушаний:
1) при утверждении тарифов (цен, ставок сбора) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъекта естественной монополии в общем порядке не позднее чем за пятнадцать календарных дней;
2) при утверждении тарифов (цен, ставок сбора) на регулируемые услуги (товары, работы) субъекта естественной монополии в соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О естественных монополиях и регулируемых рынках» не позднее чем за семь  календарных дней.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Публичные слушания проводятся:
1) при утверждении предельных уровней тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъекта естественной  монополии не позднее, чем за тридцать календарных дней до принятия решения об утверждении;
2) при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые  услуги (товары, работы) субъекта естественной монополии не позднее,  чем за пятнадцать календарных дней до принятия решения об утверждении;
3) при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые  слуги (товары, работы) субъекта естественной монополии в соответствии  с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О естественных монополиях и регулируемых рынках» не позднее, чем за семь календарных  дней до принятия решения об утверждении;
4) при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые  услуги (товары, работы) субъекта естественной монополии малой мощности не позднее, чем за один календарный день до принятия решения об утверждении.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов