"Меланж" акционерлік қоғамының салық берешегін өтеуді кейінге қалдыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 1081 қаулысы
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 48-2-бабына және «Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасын (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасына (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру) қатысушы ретінде «Меланж» акционерлік қоғамына (бизнес-сәйкестендіру нөмірі 040540000183) салық берешегін өтеуді 2016 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімге кейінге қалдыру ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О предоставлении отсрочки погашения налоговой задолженности акционерному обществу "Меланж"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 1081
В соответствии со статьей 48-2 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 225 «Об утверждении Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке отсрочку погашения налоговой задолженности акционерному обществу «Меланж» (бизнес-идентификационный номер 040540000183), как участнику Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий), на срок до 1 апреля 2016 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов