"Астана қаласында ЭКСПО - 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін және Алматы қаласында 28-ші қысқы Дүниежүзілік универсиада - 2017-ні дайындау және өткізу кезеңінде қауіпсіздік пен құқық тәртібін қамтамасыз ету жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1299 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 191 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 29.12.2016 № 910 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласында ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін және Алматы қаласында 28-ші қысқы Дүниежүзілік универсиада – 2017-ні дайындау және өткізу кезеңінде қауіпсіздік пен құқық тәртібін қамтамасыз ету жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1299 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Астана қаласында ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін және Алматы қаласында 28-ші қысқы Дүниежүзілік универсиада – 2017-ні дайындау және өткізу кезеңінде қауіпсіздік пен құқық тәртібін қамтамасыз ету жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сартаев                   – Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы
Исатай Бақтиярұлы           барлау қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Есентаев                  – Қазақстан Республикасы Спорт және дене
Тастанбек Құтжанұлы         шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Бектұров                  – Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы              коммуникация вице-министрі
Ермегияев                 – «Астана ЭКСПО – 2017» ұлттық
Талғат Амангелдіұлы         компаниясы» акционерлік қоғамының
төрағасы (келісім бойынша)
көрсетілген құрамнан Руслан Ысқақұлы Омаров, Елсияр Баймұхамедұлы Қанағатов, Әлішер Хабибұллаұлы Пірметов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1299 "Об образовании Межведомственной комиссии для выработки предложений по обеспечению безопасности и правопорядка в период подготовки и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО - 2017 в городе Астане и 28-й зимней Всемирной универсиады - 2017 в городе Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 191. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 910
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 910.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1299 «Об образовании Межведомственной комиссии для выработки предложений по обеспечению безопасности и правопорядка в период подготовки и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО – 2017 в городе Астане и 28-й зимней Всемирной универсиады – 2017 в городе Алматы» следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии для выработки предложений по обеспечению безопасности и правопорядка в период подготовки и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО – 2017 в городе Астане и 28-й зимней Всемирной универсиады – 2017 в городе Алматы, образованной указанным постановлением:
Сартаева
Исатая Бахтияровича
-
заместителя Директора Службы внешней
разведки Республики Казахстан «Сырбар»
(по согласованию)
Есентаева
Тастанбека Кутжановича
-
Председателя Агентства Республики
Казахстан по делам спорта и физической культуры
Бектурова
Азата Габбасовича
-
вице-министра транспорта и коммуникации
Республики Казахстан
Ермегияева
Талгата Амангельдиевича
-
председателя акционерного общества
«Национальная компания «Астана
«ЭКСПО – 2017» (по согласованию)
вывести из указанного состава: Омарова Руслана Искаковича, Канагатова Елсияра Баймухамедовича, Пирметова Алишера Хабибулаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов