"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Қолжетiмдi тұрғын үй - 2020" бағдарламасы шеңберiнде тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесi арқылы тұрғын үйлердi жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит берудің 2014 жылға арналған шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 167 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 559 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Қолжетiмдi тұрғын үй – 2020» бағдарламасы шеңберiнде тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесi арқылы тұрғын үйлердi жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит берудің 2014 жылға арналған шарттары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 28 ақпандағы № 167 қаулысына мынадай өзгеріс енгізсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Қолжетiмдi тұрғын үй – 2020» бағдарламасы шеңберiнде тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесi арқылы тұрғын үйлердi жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит берудің 2014 жылға арналған шарттарында:
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы қарыз алушыларға 29 472 165 000 (жиырма тоғыз миллиард төрт жүз жетпіс екі миллион бір жүз алпыс бес мың) теңге сомасындағы кредиттер тұрғын үйлерді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 9 (тоғыз) жыл мерзімге сыйақының 0,01 % мөлшерлемесі бойынша беріледі.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 167 "Об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений на 2014 год в рамках программы "Доступное жилье - 2020"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 559
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 167 «Об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений на 2014 год в рамках программы «Доступное жилье – 2020» следующее изменение:
в условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений на 2014 год в рамках программы «Доступное жилье – 2020», утвержденных указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«2) кредиты в сумме 29472165000 (двадцать девять миллиардов четыреста семьдесят два миллиона сто шестьдесят пять тысяч) тенге предоставляются заемщикам сроком на 9 (девять) лет по 0,01 %-ной ставке вознаграждения на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений в рамках программы «Доступное жилье – 2020».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов