Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 наурыздағы № 122 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 11 наурыздағы
№ 122 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1594 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 90, 1097-құжат);
2. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1595 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 90, 1098-құжат);
3. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1595 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 643 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 40-41, 388-құжат);
4. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1594 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 687 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 43, 405-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2015 года № 122
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                  К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2015 года № 122
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1594 «О Стратегическом плане Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 90, ст. 1097).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1595 «О Стратегическом плане Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 90, ст. 1098).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2014 года № 643 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1595 «О Стратегическом плане Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 40-41, ст. 388).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 687 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1594 «О Стратегическом плане Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 43, ст. 405).