Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 762 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 762 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 286-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы № 1002 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 42, 469-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 761 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 45, 410-құжат).
4. «Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 маусымдағы № 709 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 568-құжат).
5. «Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 1618 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 11, 209-құжат).
6. «Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1220 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1040-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 762
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 сентября 2015 года № 762
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 «Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 286).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1002 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 42, ст. 469).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 761 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 45, ст. 410).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2011 года № 709 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 «Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 568).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2011 года № 1618 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 «Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 11, ст. 209).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2012 года № 1220 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 «Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1040).