Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға субсидияланатын қосылған құн салығы сомасының мөлшерін айқындау үшін қолданылатын, жеке қосалқы шаруашылықтан сатып алынған ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 813 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1130 (02.06.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 5-бабының 1-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении норм физического объема сельскохозяйственной продукции, закупленной от личного подсобного хозяйства, применяемых для определения размера суммы налога на добавленную стоимость, субсидируемой заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2015 года № 813
Сноска. Заголовок приказа в редакции постановления Правительства РК от 30.12.2015 № 1130 (вводится в действие со 02.06.2016).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п.2
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға субсидияланатын қосылған құн салығы сомасының мөлшерін айқындау үшін қолданылатын, жеке қосалқы шаруашылықтан сатып алынған ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақты жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1130 (02.06.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 1 қазандағы
№ 813 қаулысымен
бекітілген
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға субсидияланатын қосылған құн салығы сомасының мөлшерін айқындау үшін қолданылатын, жеке қосалқы шаруашылықтан сатып алынған ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормалары
Ескерту. Нормалардың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1130 (02.06.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Нормаларға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1130 (02.06.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
жылына
Нормалары бекітіліп жатқан өнімнің атауы
Экономикалық қызмет түрлері бойынша өнім жіктеуішіне (ЭҚТӨЖ) сәйкестігі
Өлшем бірлігі
Бекітілетін нормалар*
Код
1
2
3
4
5
1.
Тірі ірі қара мал

1. Утвердить прилагаемые нормы физического объема сельскохозяйственной продукции, закупленной от личного подсобного хозяйства, применяемых для определения размера суммы налога на добавленную стоимость, субсидируемой заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 30.12.2015 № 1130 (вводится в действие со 02.06.2016).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 31 декабря 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2015 года № 813
Нормы физического объема
сельскохозяйственной продукции, закупленной от личного
подсобного хозяйства, применяемых для определения размера
суммы налога на добавленную стоимость, субсидируемой
заготовительным организациям в сфере агропромышленного
комплекса
Сноска. Заголовок норм физического объема сельскохозяйственной продукции в редакции постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1130 (вводится в действие со 02.06.2016).
Сноска. Нормы физического объема сельскохозяйственной продукции  с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1130 (вводится в действие со 02.06.2016).
в год
Наименование продукции, по которым утверждаются нормы
Соответствие с классификатором продукции по видам экономической деятельности (КПВЭД)
Единица измерения
Утверж-
даемые нормы*
Код
1
2
3
4
5
1.
Скот крупный рогатый живой

10.11.44; 10.11.45
бірлік
14
*Ескертпе: Бекітілетін жеке қосалқы шаруашылықтан алынатын ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормалары тек қана дайындаушы ұйымның субсидия көлемін анықтау үшін қолданылады.

10.11.44; 10.11.45
единица
14
*Примечание: Утверждаемые нормы физического объема сельскохозяйственной продукции от личного подсобного хозяйства применяются только для определения размера субсидий заготовительной организации.