"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру жөніндегі Үйлестіру Кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 632 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 қазандағы № 876 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 699 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2022 № 699 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру жөніндегі Үйлестіру Кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 632 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 қазандағы
№ 876 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 9 маусымдағы
№ 632 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдерді іске асыру жөніндегі Үйлестіру Кеңесінің
құрамы
Қазақстан тарапынан:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Экономикалық интеграция істері министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының президенті (келісім бойынша)
Халықаралық қаржы ұйымдары тарапынан:
Дүниежүзілік Банктің Қазақстан Республикасындағы тұрақты өкілі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасындағы Ислам Даму Банкінің Өңірлік өкілдігінің директоры (келісім бойынша)
Еуропа Қайта Құру және Даму Банкінің Қазақстан бойынша директоры (келісім бойынша)
Азия Даму Банкінің Қазақстан Республикасындағы өкілдігінің директоры (келісім бойынша)
Шығыс көршілер мен Орталық Азия елдеріне кредит беру жөніндегі Еуропа инвестициялық банкінің басқарушы кеңесшісі (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2014 года № 632 "О создании Координационного Совета по реализации рамочных соглашений о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и международными финансовыми организациями"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 876. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2022 года № 699.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2022 № 699.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2014 года № 632 "О создании Координационного Совета по реализации рамочных соглашений о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и международными финансовыми организациями" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2015 года № 876
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2014 года № 632
Состав
Координационного Совета по реализации рамочных соглашений
о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и
международными финансовыми организациями
С казахстанской стороны:
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
помощник Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр по делам экономической интеграции Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию)
президент автономной организации образования "Назарбаев Университет" (по согласованию)
Со стороны международных финансовых организаций:
постоянный представитель Всемирного Банка в Республике Казахстан (по согласованию)
директор регионального представительства Исламского Банка Развития в Республике Казахстан (по согласованию)
директор Европейского Банка Реконструкции и Развития по Казахстану (по согласованию)
директор представительства Азиатского Банка Развития в Республике Казахстан (по согласованию)
управляющий советник Европейского Инвестиционного Банка по кредитованию восточных соседей и стран Центральной Азии (по согласованию)