Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей және Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2016 жылға арналған жоспары

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 год № 1153
План законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2016 год

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.05.2016 № 270 қаулысымен.
4
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өсімдіктер және жануарлар дүниесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
ақпан
наурыз
мамыр
Е.Н. Нысанбаев
5
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
ақпан
наурыз
мамыр
Ж.М. Қасымбек
6
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
7
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
8
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
9
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
мамыр
маусым
тамыз
Қ.А. Өскенбаев
10
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
11
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
12
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 - 2019 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ҰЭМ
шілде
тамыз
тамыз
М.Ә. Құсайынов
13
Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2017 - 2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
ҰЭМ
тамыз
тамыз
тамыз
М.Ә. Құсайынов
14
2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
тамыз
тамыз
тамыз
Л.М. Кармазина
15
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
16
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне электр энергетикасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
мамыр
қазан
қараша
Б.М. Жақсалиев
17
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.

Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2016 № 270.
4
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам растительного и животного мира
МСХ
февраль
март
май
Нысанбаев Е.Н.
5
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам использования воздушного пространства и деятельности авиации
МИР
февраль
март
май
Касымбек Ж.М.
6
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
7
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
8
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
9
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития местного самоуправления
МНЭ
май
июнь
август
Ускенбаев К.А.
10
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
11
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
12
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017- 2019 годы
МНЭ
июль
август
август
Кусаинов М.А.
13
Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2017-2019 годы
МНЭ
август
август
август
Кусаинов М.А.
14
О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы
МФ
август
август
август
Кармазина Л.М.
15
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
16
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам электроэнергетики
МЭ
май
октябрь
ноябрь
Джаксалиев Б.М.
17
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.

21-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жарнама мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
шілде
тамыз
қазан
А.Ә. Әріпханов
21-2
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.11.2016 № 705 қаулысымен.
21-2-1
Пробация туралы
ІІМ
тамыз
қыркүйек
қазан
Б.Б. Бисенқұлов
21-2-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
тамыз
қыркүйек
қазан
Б.Б. Бисенқұлов
21-3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік саласындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
тамыз
қыркүйек
қараша
Э.А. Әзімова
22
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
23
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
24
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
24-1
Стандарттау туралы
ИДМ
шілде
қазан
желтоқсан
А.П. Paу
24-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өлшем бірлігін қамтамасыз ету және стандарттау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
шілде
қазан
желтоқсан
А.П. Paу
25
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
26
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 516 қаулысымен.
26-1
Дактилоскопиялық және геномдық тіркеу туралы
ІІМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Р.Т. Жақыпов
26-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дактилоскопиялық және геномдық тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Р.Т. Жақыпов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
ЭМ - Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
МСМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі

21-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам рекламы
МНЭ
июль
август
октябрь
Арифханов А.А.
21-2
Исключена постановлением Правительства РК от 18.11.2016 № 705.
21-2-1
О пробации
МВД
август
сентябрь
октябрь
Бисенкулов Б.Б.
21-2-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пробации
МВД
август
сентябрь
октябрь
Бисенкулов Б.Б.
21-3
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования законодательства в сфере интеллектуальной собственности
МЮ
август
сентябрь
ноябрь
Азимова Э.А.
22
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
23
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
24
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
24-1
О стандартизации
МИР
июль
октябрь
декабрь
Рау А.П.
24-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения единства измерений и стандартизации
МИР
июль
октябрь
декабрь
Рау А.П.
25
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
26
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 516.
26-1
О дактилоскопической и геномной регистрации
МВД
сентябрь
октябрь
декабрь
Жакупов Р.Т.
26-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дактилоскопиче ской и геномной регистрации
МВД
сентябрь
октябрь
декабрь
Жакупов Р.Т.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ — Министерство юстиции Республики Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан