Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту және "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1161 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.01.2023 № 32 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.

Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1161. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2023 года № 32.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.01.2023 № 32 (вводится в действие с 01.01.2023).
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме.

2. "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 696-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1161 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі

2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 696).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1161
Перечень товаров, работ, услуг
предусмотренных законодательством Республики Казахстан
о выборах и республиканском референдуме

Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 14.02.2018 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 17.11.2020 № 769 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
Атауы
1
2
Сайлау комиссияларын ұйымдастыру және олардың қызметі үшін қажетті тауарлар
1.
Дауыс беру кабиналарын дайындауға арналған мата
2.
Дауыс беруге арналған сайлау бюллетеньдерін дайындауға арналған қағаз
3.
Мәжіліс залдары үшін жиһаз сатып алу
4.
Сайлау құжаттарын сақтауға арналған металл сейф
5.
Компакт-дискілер
6.
Кеңсе тауарлары
7.
Желілік және серверлік жабдық, компьютерлер, принтерлер, көшірме жасайтын аппараттар, факстар, телефон аппараттары, дыбыс-, бейнеаппаратурасы
8.
Серверлік жабдыққа, компьютерлерге, принтерге, көшірме жасайтын және факсимиле аппараттарына арналған жиынтықтауыш және шығыс материалдары
9.
А4, А3 форматты қағаз
10.
Шет мемлекеттердің үстел үстіне қойылатын жалаушалары
11.
Секьюрити пакеттері (сайлау құжаттары үшін арнайы қорғау белгісі бар конверттер)
12.
Кәдесыйлар
13.
Портфельдер, папкалар
14.
Халықаралық байқаушылар үшін Қазақстан жолдарының карта-схемалары
15.
Жанар-жағармай материалдары
16.
Бейдждерге арналған баулар
16-1.
Жеке қорғаныш құралдары: маскалар, қорғаныш қалқалары, қолғаптар, бактерияға қарсы әсері бар қолға арналған құралдар (қолға арналған антисептик), обаға қарсы қорғану костюмдері, бірреттік медициналық халаттар
16-2.
Лупалар
16-3.
Дезинфекциялық кілемшелер
Сайлау комиссияларын ұйымдастыру және олардың қызметі үшін қажетті жұмыстар
17.
Үгіттеу бейне, дыбысроликтерін, фильмдерді, ақпараттық баннерлерді, билбордтарды, стендтерді дайындау
18.
Дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау
19.
Сайлау учаскелері мен дауыс беруге арналған пункттерде орналастыру үшін мемлекеттік рәміздерді дайындау
20.
Президенттің, мәслихат депутатының омырау белгісін және оған қоса берілетін құжаттарды дайындау
21.
Дауыс беруге арналған тұрақты және тасымалданатын жәшіктерді дайындау
22.
Жәшіктерге арналған жиынтықтауыштарды дайындау:
мөрлеуге немесе пломбалауға арналған фиксаторлар; желімделетін стикер (Қазақстан Республикасының елтаңбасы), металл бұрыштар
23.
Сайлау жәшіктерін (пломбаларды) мөрлеуге немесе пломбалауға арналған құрылғыларды дайындау
24.
Сайлау комиссиялары үшін мөрлер мен мөртабандарды дайындау
25.
Медальондарды дайындау
26.
Компакт-дискілерде ақпараттың көшірмесін дайындау (тираждау)
27.
Полиграфия және баспа өнімдерін дайындау: сайлау комиссияларының ақпараттық плакаттары; кандидаттардың үгіт материалдары; кандидаттар туралы ақпараттық плакаттар; дауыс беру құқығын беретін есептен шығару куәліктері; президенттікке және депутаттыққа кандидаттарды қолдаушы сайлаушылардың қолдарын жинауға арналған қол қою парақтарының бланкілері; дауыс беруге арналған сайлау бюллетеньдерінің бланкілері; президенттікке, Парламент, мәслихат депутаттығына, әкімдікке кандидаттардың, халықаралық байқаушылардың, президенттікке, Парламент, мәслихаттар депутаттығына, әкімдікке кандидаттардың, партиялық тізімдерін ұсынған саяси партиялардың сенім білдірілген адамдарының куәліктері; брошюралар; жадынамалар; кітаптар; күнтізбелер; күнделіктер; планингтер; пакеттер; бейдждер; блокноттар; сайлаушыларды сайлауға шақыру қағаздары; бюллетеньді өз бетінше толтыру үшін көру қабілеті бұзылған сайлаушыларға арналған трафареттер
Сайлау комиссияларын ұйымдастыру және олардың қызметі үшін қажетті көрсетілетін қызметтер
28.
Үй-жайларды жалдау қызметтері
29.
Автокөлік қызметтері
30.
Сайлау комиссиялары үшін жабдықтарды жалдау қызметтері
31.
Байланыс қызметтері: интернет, кабельді телевизия, телефон, пошта, байланыс орталығының қызметтері (колл-орталық)
32.
Өзіне-өзі қызмет көрсету және төлемдер терминалдары арқылы ақпараттық қолдау қызметтері
33.
Ұялы байланыс операторларының ақпараттық хабарлар жіберу қызметтері
34.
Жабдықтар мен техникалық жүйелерге профилактикалық және сервистік қызмет көрсету қызметтері
35.
Саяси пікірталастар ұйымдастыру және өткізу қызметтері
36.
Ақпараттық-үгіттеу бейне, дыбыс және баспа материалдарын бұқаралық ақпарат көздерінде орналастыру қызметтері
37.
Сыртқы көрнекі жарнама қызметтері: ақпараттық баннерлер, билбордтар, стендтер
38.
Ақпараттық бейнематериалды электрондық көрнекі жарнама объектілерінде көрсету қызметтері
39.
Кофе-брейк өткізу қызметтері
40.
Аудармашылардың қызметтері
41.
Сайлау материалдарының дизайнын әзірлеу қызметтері
42.
Сайлау процесіне қатысушыларды оқытуды ұйымдастыру және жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
43.
Саяси партиялардың өкілдерімен және сайлау процесіне басқа да қатысушылармен сайлауды ұйымдастыру және өткізу жөнінде семинарлар өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 14.02.2018 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 17.11.2020 № 769 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
1
2
Товары, необходимые для организации и деятельности избирательных комиссий
1.
Ткани для изготовления кабин голосования
2.
Бумага для изготовления избирательных бюллетеней для голосования
3.
Приобретение мебели для конференц-залов
4.
Сейф металлический для хранения избирательных документов
5.
Компакт-диски
6.
Канцелярские товары
7.
Сетевое и серверное оборудование, компьютеры, принтеры, копировальные аппараты, факсы, телефонные аппараты, аудио-, видеоаппаратура
8.
Комплектующие и расходные материалы для серверного оборудования, компьютеров, принтеров, копировальных, факсимильных аппаратов
9.
Бумага формата А-4, А-3
10.
Настольные флажки иностранных государств
11.
Секьюрити пакеты (конверты со специальной степенью защиты для избирательных документов)
12.
Сувениры
13.
Портфели, папки
14.
Карты-схемы дорог Казахстана для международных наблюдателей
15.
Горюче-смазочные материалы
16.
Шнурки для бейджей
16-1.
Средства индивидуальной защиты: маски, защитные экраны, перчатки, средства для рук с антибактериальным эффектом (антисептик для рук), противочумные защитные костюмы, одноразовые медицинские халаты
16-2.
Лупы
16-3.
Дезинфекционные коврики
Работы, необходимые для организации и деятельности избирательных комиссий
17.
Изготовление агитационных видео-, аудиороликов, фильмов, информационных баннеров, билбордов, стендов
18.
Изготовление кабин для голосования
19.
Изготовление государственной символики для размещения на избирательных участках и пунктах для голосования
20.
Изготовление нагрудного знака Президента, депутата маслихата и документов к нему
21.
Изготовление стационарных и переносных урн для голосования
22.
Изготовление комплектующих для урн:
фиксаторы для опечатывания или опломбирования; клеющийся стикер (герб Республики Казахстан); металлические уголки
23.
Изготовление приспособлений для опечатывания или опломбирования избирательных урн (пломб)
24.
Изготовление печатей и штампов для избирательных комиссий
25.
Изготовление медальонов
26.
Изготовление (тиражирование) копий информации на компакт-дисках
27.
Изготовление полиграфической и печатной продукции: информационные плакаты избирательных комиссий; агитационные материалы кандидатов; информационные плакаты о кандидатах; открепительные удостоверения на право голосования; бланки подписных листов для сбора подписей избирателей в поддержку кандидатов в президенты и депутаты; бланки избирательных бюллетеней для голосования; удостоверения кандидатов в президенты, депутатов Парламента, маслихатов, акимов, международных наблюдателей, доверенных лиц кандидатов в президенты, депутатов Парламента, маслихатов, акимов, политических партий, выдвинувших партийные списки; брошюры; памятки; книги; календари; ежедневники; планинги; пакеты; бейджи; блокноты; приглашение на выборы для избирателей; трафареты для избирателей с нарушением зрения для самостоятельного заполнения бюллетеня
Услуги, необходимые для организации и деятельности избирательных комиссий
28.
Услуги аренды помещений
29.
Автотранспортные услуги
30.
Услуги аренды оборудования для избирательных комиссий
31.
Услуги связи: интернет, кабельная телевизионная, телефонная, почтовая, услуги контакт-центра (колл-центр)
32.
Услуги по информационной поддержке через терминалы самообслуживания и платежей
33.
Услуги операторов сотовой связи по отправке информационных сообщений
34.
Услуги по профилактическому и сервисному обслуживанию оборудования и технических систем
35.
Услуги по организации и проведению политических дебатов
36.
Услуги по размещению информационно-агитационных видео, аудио и печатных материалов в средствах массовой информации
37.
Услуги наружной визуальной рекламы: информационные баннеры, билборды, стенды
38.
Услуги по трансляции информационного видеоматериала на объектах электронной визуальной рекламы
39.
Услуги по проведению кофе-брейка
40.
Услуги переводчиков
41.
Услуги по разработке дизайна выборных материалов
42.
Услуги по организации и проведению обучения участников избирательного процесса
43.
Услуги по проведению семинаров с представителями политических партий и другими участниками избирательного процесса по организации и проведению выборов