"2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темір жол учаскелері бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темір жол учаскелері бойынша тасымалдау төлемдерін төлеу және жүк тасымалдарын ресімдеу тәртібі туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 195 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясының аумағына орналасқан Қазақстан Республикасының темір жол учаскелері бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темір жол учаскелері бойынша тасымалдау төлемдерін төлеу және жүк тасымалдарын ресімдеу тәртібі туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ 2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен
Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясының
аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темір жол
учаскелері бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан Ресей Федерациясының темір жол учаскелері бойынша
тасымалдау төлемдерін төлеу және жүк тасымалдарын ресімдеу
тәртібі туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы
ратификациялау туралы
2012 жылғы 19 қыркүйекте Павлодарда жасалған 2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темір жол учаскелері бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темір жол учаскелері бойынша тасымалдау төлемдерін төлеу және жүк тасымалдарын ресімдеу тәртібі туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен
Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясының
аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темір жол
учаскелері бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан Ресей Федерациясының темір жол учаскелері бойынша
тасымалдау төлемдерін төлеу және жүк тасымалдарын ресімдеу
тәртібі туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы
Хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2016 года № 195
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение
между Правительством Республики Казахстан и Правительством
Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и
оформления перевозок грузов по участкам железных дорог
Республики Казахстан, расположенным на территории Российской
Федерации, и по участкам железных дорог Российской
Федерации, расположенным на территории
Республики Казахстан 15 августа 2006 года
Ратифицировать Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года, совершенный в Павлодаре от 19 сентября 2012 года.
Президент
Республики Казахстан
Протокол о внесении изменений в Соглашение
между Правительством Республики Казахстан и Правительством
Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и
оформления перевозок грузов по участкам железных дорог
Республики Казахстан, расположенным на территории Российской
Федерации, и по участкам железных дорог Российской
Федерации, расположенным на территории
Республики Казахстан, 15 августа 2006 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, в дальнейшем именуемые Сторонами,

2009 жылғы 21 мамырдағы Хаттамамен өзгерген 1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметі арасындағы теміржол көлігі кәсіпорындарының мекемелері мен ұйымдарының қызметін құқықтық реттеудің ерекшеліктері туралы келісімнің ережелерін ескере отырып,
2006 жылғы 15 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасының темір жол учаскелері бойынша және Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының темір жол учаскелері бойынша тасымалдау төлемдерін төлеу және жүк тасымалдарын ресімдеу тәртібі туралы келісімнің 24- бабының ережелерін басшылыққа ала отырып,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімнің 12 және 14-баптары алып тасталсын.
2-бап
Осы Хаттама Келісімнің 26-бабында көзделген тәртіппен күшіне енеді.
2012 жылы 19 қыркүйекте Павлодар қаласында әрқайсысы қазақ және орыс тілдерінде екі данада жасалды, әрі екі мәтіннің де күші бірдей.
Қазақстан Республикасының        Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                    Үкімет үшін

учитывая положения Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об особенностях правового регулирования деятельности предприятий, учреждений и организаций железнодорожного транспорта от 18 октября 1996 года, измененного Протоколом от 21 мая 2009 года,
руководствуясь положениями статьи 24 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке уплаты провозных платежей и оформления перевозок грузов по участкам железных дорог Республики Казахстан, расположенным на территории Российской Федерации, и по участкам железных дорог Российской Федерации, расположенным на территории Республики Казахстан, от 15 августа 2006 года (далее - Соглашение),
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Статьи 12 и 14 Соглашения исключить.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу в порядке, предусмотренном статьей 26 Соглашения.
Совершено в городе Павлодаре 19 сентября 2012 года в двух экземплярах, каждый на казахском и русском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство                За Правительство
Республики Казахстан          Российской Федерации