"Қазақстан Республикасындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінде есепте тұрған азаматтарды әлеуметтік оңалтудың 2017 - 2019 жылдарға арналған кешенді стратегиясын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 912 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 443 қаулысы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 412 Жарлығына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінде есепте тұрған азаматтарды әлеуметтік оңалтудың 2017 - 2019 жылдарға арналған кешенді стратегиясын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы №912 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінде есепте тұрған азаматтарды әлеуметтік оңалтудың 2017 - 2019 жылдарға арналған кешенді стратегиясын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлер 2, 4, 5, 7, 10, 11, 21 - жолдардың 4-бағанындағы "ДСӘДМ" деген аббревиатура "Еңбекмині" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдың 4-бағанындағы "ДСӘДМ" деген аббревиатура "ДСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 28-жолдың 1, 4-бағанындардағы "ДСӘДМ" деген аббревиатура "Еңбекмині" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуы:
"ДСӘДМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі" деген жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ДСМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 912 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Комплексной стратегии социальной реабилитации граждан, освободившихся из мест лишения свободы и находящихся на учете службы пробации, в Республике Казахстан на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2017 года № 443
В целях приведения в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 25 января 2017 года № 412 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 912 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Комплексной стратегии социальной реабилитации граждан, освободившихся из мест лишения свободы и находящихся на учете службы пробации, в Республике Казахстан на 2017 - 2019 годы" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Комплексной стратегии социальной реабилитации граждан, освободившихся из мест лишения свободы и находящихся на учете службы пробации, в Республике Казахстан на 2017-2019 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 строк, порядковые номера 2, 4, 5, 7, 10, 11, 21, аббревиатуру "МЗСР" заменить аббревиатурой "МТСЗН";
в графе 4 строки, порядковый номер 13, аббревиатуру "МЗСР" заменить аббревиатурой "МЗ";
в графах 1, 4 строки, порядковый номер 28, аббревиатуру "МЗСР" заменить аббревиатурой "МТСЗН";
в примечании: в расшифровке аббревиатур:
строку "МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан Б. Сагинтаев