"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 729 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған кейбір жарлықтарының ТІЗБЕСІ
1. "Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 1, 1-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 15 қарашадағы № 1226 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 44, 469-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 4 маусымдағы № 337 Жарлығы.
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 5 маусымдағы № 342 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 18, 197-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2008 жылғы 12 мамырдағы № 587 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 23, 212-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2009 жылғы 1 шілдедегі № 837 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 293-құжат).
7. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2011 жылғы 20 қазандағы № 164 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 822-құжат).

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2017 года № 729
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящий Указ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 10 ноября 2017 года № 729
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 1, ст. 1).
2. Указ Президента Республики Kазахстан от 15 ноября 2003 года № 1226 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 44, ст. 469).
3. Указ Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года № 337 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827".
4. Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2007 года № 342 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 18, ст. 197).
5. Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2008 года № 587 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 23, cт. 212).
6. Указ Президента Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 837 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 293).
7. Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 164 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 822).

8. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2012 жылғы 28 тамыздағы № 372 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 977-құжат).
9. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 1 наурыздағы № 511 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 19, 316-құжат).
10. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 22 қарашадағы № 698 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 906-құжат).
11. "Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 716 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 75, 984-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 4 мамырдағы № 814 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 32, 279-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 54 532-құжат).
14. "Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 173 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 3-4, 12-құжат).

8. Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2012 года № 372 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 977).
9. Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 2013 года № 511 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 19, ст. 316).
10. Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 2013 года № 698 "О внесении изменения и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 906).
11. Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 716 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 75, ст. 984).
12. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 814 "Об утверждении Положения о Службе государственной охраны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 32, ст. 279).
13. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 54, ст. 532).
14. Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 173 "О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 3-4, ст. 12).