Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 759 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 20 қарашадағы
№ 759 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Электр энергетикасы саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 желтоқсандағы № 1822 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 54, 598-құжат).
2. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 35, 462-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 желтоқсандағы № 1822 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 қарашадағы № 1175 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 557-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 662 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 341-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне сәулет, қала құрылысы және құрылыс мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 647 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 25, 259-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 мамырдағы № 357 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 14, 161-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 759.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 ноября 2017 года № 759
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года № 1822 "Об утверждении нормативных правовых актов в области электроэнергетики" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 54, ст. 598).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 35, ст. 462).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года № 1175 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года № 1822" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 557).
4. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 662 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 341).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 647 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектуры, градостроительства и строительства" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 25, ст. 259).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2007 года № 357 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 14, ст. 161).
7. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности".

8. "Мұнай операцияларына байланысты жер үсті және теңіз өндірістік объектілерін салу қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1335 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 551-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 және 2005 жылғы 27 маусымдағы № 635 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 1468 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 390-құжат).
10. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1277 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 880 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 833-құжат).
12. "Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын үй ғимараттар құрылысын ұйымдастыру жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1530 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 24-құжат).
13. "Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1547 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 35-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1335 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности строительства наземных и морских производственных объектов, связанных с нефтяными операциями" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 48, ст. 551).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2009 года № 1468 "О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 и от 27 июня 2005 года № 635 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 390).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2011 года № 1277 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 880 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 833).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1530 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности по организации строительства жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 24).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1547 "Об утверждении Правил утверждения норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению и электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 35).