Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік авиация инспекторларын кәсіптік даярлау және олардың біліктілігін ұстау қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1212 және "Мемлекеттік авиация инспекторларын кәсіптік даярлау және олардың біліктілігін ұстау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1212 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 17 қарашадағы № 757 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 22 тамыздағы № 622 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Мемлекеттік авиация инспекторларын кәсіптік даярлау және олардың біліктілігін ұстау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1212 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 65, 882-құжат);
2) "Мемлекеттік авиация инспекторларын кәсіптік даярлау және олардың біліктілігін ұстау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1212 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 757 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 62-63, 371-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1212 "Об утверждении Правил профессиональной подготовки и поддержания квалификации государственных авиационных инспекторов" и от 17 ноября 2017 года № 757 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1212 "Об утверждении Правил профессиональной подготовки и поддержания квалификации государственных авиационных инспекторов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2019 года № 622.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1212 "Об утверждении Правил профессиональной подготовки и поддержания квалификации государственных авиационных инспекторов" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 65, ст. 882);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2017 года № 757 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1212 "Об утверждении Правил профессиональной подготовки и поддержания квалификации государственных авиационных инспекторов" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 62-63, ст. 371).
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин