Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 967 және "Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2020 жылға арналған квотаны белгілеу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 984 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 575 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 967 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2020 ж., № 59-60, 450-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2020 жылға арналған квотаны белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 984 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2020 ж., № 61-62, 457-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2019 года № 967 "Об установлении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2020 год" и от 27 декабря 2019 года № 984 "Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 575.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2019 года № 967 "Об установлении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2020 год" (САПП Республики Казахстан, 2020 г., № 59-60, ст.450);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 984 "Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2020 год" (САПП Республики Казахстан, 2020 г., № 61-62, ст. 457).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин