Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 231 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 20 сәуірдегі
№ 231 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Туризм жөніндегі үйлестіру кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы № 361 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 қыркүйектегі № 1233 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 сәуірдегі № 387 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 16 қазандағы № 1059 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 19 ақпандағы № 194 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 шілдедегі № 807 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 ақпандағы № 173 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1155 қаулысы.
10. "Туризм жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 844 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 231.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 апреля 2022 года № 231
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631 "Об образовании Координационного совета по туризму".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года № 361 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года № 1233 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года № 387 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2003 года № 1059 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2004 года № 194 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2004 года № 807 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года № 173 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 844 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631 "Об образовании Совета по туризму".

11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
12. "Туризм жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 55 қаулысы.
13. "Туризм жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1371 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 11-тармағы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 11-тармағы.
16. "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 85 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы.
17. "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 385 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 145 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.

11. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2013 года № 55 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631 "Об образовании Совета по туризму".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1371 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631 "Об образовании Совета по туризму".
14. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
15. Пункт 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан".
16. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2017 года № 85 "О некоторых вопросах Министерства культуры и спорта Республики Казахстан".
17. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2017 года № 385 "О некоторых вопросах акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST".
18. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2021 года № 145 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан".
__________________________