"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 991 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 343 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 991 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 16-1-жолмен толықтырылсын:
"
16-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МҚІА
шілде
тамыз
қазан
А.С. Жолманов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Ә. Смайылов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 991 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2022 года № 343
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 991 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"
16-1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы
АДГС
июль
август
октябрь
Жолманов А.С.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов